בשבע 394: תוכן שיווקי

פנחס ורבקה קופר , י"ד בסיון תש"ע

  • 'סנו מקסימה למייבש', לכביסה רכה בניחוח נהדר. לקראת סוף פעולת הייבוש מרססים ישירות על הבגדים והכביסה יוצאת רכה וריחנית. ניתן לרסס גם על הכביסה התלויה על החבל. 'סנו מקסימה למייבש' בשלושה ניחוחות התואמים את מרככי הכביסה של 'סנו': סנסטיב, אולטראפרש ומאסק. להשיג בשקית מילוי חסכונית.
  • 'שי קונג' קיים כבר 27 שנה בירושלים. הבגדים הייחודיים והבדים הינם בייבוא מסין, הודו ואירופה. הקולקציה מיוצרת מבדי כותנה ובדים טבעיים, בסגנון הבלעדי של שי קונג, אשר שב לעצב את הבגדים בסגנון האיכותי והכפרי החוזר אל המדפים כמו בעבר, כולל במידות גדולות. שי קונג, יפו 38, ירושלים. טלפון: 02-6234673.
  • ישיבת ההסדר 'אור עציון', מזמינה את בני הנוער, שביעיסטים ושמיניסטים ליום דיונים סוער בו יוזמן הנוער לבחון את יחסו למדינת ישראל לאור האירועים האחרונים. הדיון, בהשתתפות רבנים, תחת הכותרת: "עכשיו תורכם...", יתקיים אי"ה ביום ה', כ"א בסיוון (3.6) בשעות 15:30-20:30. ההשתתפות ללא תשלום ובהרשמה בטלפון: 052-5682473.
  • יום פתוח בבית הספר למנהל עסקים של 'מכון לנדר – המרכז האקדמי ירושלים' יתקיים ביום ו', 4.6, בקמפוס המכון ברחוב עם ועולמו 3, ירושלים. זה הזמן לבוא ולהתרשם ממסלולי הלימוד השונים: מימון, ניהול, שיווק וחשבונאות, וממגוון המרצים המובילים. ההרשמה לשנת תשע"א בעיצומה. זה הזמן לבנות את עתידכם. לפרטים: 1-800-220-121.
  • 'בטר אנד דיפרנט' משיקה קו קופסאות אחסון מפלסטיק מאריך ימים, בשלושה צבעים: כחול-חלבי, אדום-בשרי וירוק-פרווה. הקופסאות אטומות, קלות לאחסון, נערמות בקלות ורב פעמיות. הן מתאימות לשימוש במיקרוגל, ומספקות למטבח חזות מאורגנת, מודולארית ומסודרת. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.
  • גם ספרים, גם אינטרנט! אינטרנט 'רימון' מצטרפת לאווירת החג של שבוע הספר ומעניקה מתנה לכל מנוי חדש: סט מהודר של משניות קהתי עם פירוש ברטנורא ב-199 ש"ח בלבד, במקום 380 ש"ח – גם מתחברים לחוויית גלישה פתוחה ובטוחה וגם מרוויחים סט קהתי עם פירוש ברטנורא במחיר חסר תקדים.