בשבע 397: בזמנכם החופשי

מערכת העיתון , ה' בתמוז תש"ע

'חירייה: על צחנה ויופי' הוא ספרו של מרטין וייל, שהיה אוצר ראשי ומנכ"ל של מוזיאון ישראל. אחרי שפרש לגמלאות, החליט וייל לטפל באחת המזבלות הגדולות בתבל, ליהלחם בכל העולם ולהפוך אותו לפארק עירוני גדול. הספר נותן מושג אחד או שניים באמונה בצדקת הדרך ובמאבק בביורוקרטיה. הוצאת 'עם עובד'.

'פסטיבל תיאטרון נשים' מבית 'אספקלריא' יתקיים אי"ה החל מי"א תמוז ובמשך חמישה ימים, בתחנה המרכזית בירושלים. בתכנית: הצגות מגוונות העוסקות בסאטירה ובאגדות חורבן, ברווקות, באנורקסיה ואובדן וגם תיאטרון 'פלייבק'.   

ב'הלל 17' שבמכללת 'ליפשיץ' תיפתח ביום שני התערוכה 'אמנים נסתרים', שתציג את עבודותיהם של שני אחים-אמנים שכבר אינם בין החיים: אנה ורה חיון ומשה סיארה. התערוכה היא פרי יוזמתה של הבת, דניאלה ברט, שמבקשת לחשוף את פועלה האמנותי של אימה, שכל חייה עבדה 'למגירה'. נושאי העבודות: דיוקנאות ופרחים.  

אודי דוידי יוצא במופע מיוחד 'רוחות טובות אלבום הזהב', במסגרתו יקבל את אלבום הזהב על האלבום האחרון שלו. המופע יתקיים ביום רביעי הקרוב ב'רידינג 3' שבנמל תל אביב, ולכבודו יעבור המטבח הכשרה. על הבמה יופיע עם דוידי הרכב מורחב של נגנים והוא יועבר בשידור חי באתר ערוץ 7 וברשת ג'.