בשבע 397: האסלאם יתפוצץ להם בפנים

בזמן שהאירופים מטיפים לנו מוסר, מרחיבים המוסלמים את השתלטותם על אזורים שלמים ביבשת הישנה. זה לא ייגמר בטוב

אבי רט , ה' בתמוז תש"ע

פניה של אירופה משתנות לבלי הכר. מי שרואה בדמיונו טיפוס אירופאי ממוצע - כאדם לבן, מערבי, דמוקרט, נאור, ליבראלי וכדומה, רואה לנגד עיניו דמות שהולכת ונכחדת. אירופה הופכת להיות שחורה יותר, קיצונית יותר, ענייה יותר ומוסלמית יותר. גם הבועה האירופית על סף פיצוץ.

אירופה השתנתה לבלי הכר בעשרים השנים האחרונות. אם ברצוננו להבין את ההתנהגות האירופית כלפינו ואת הלכי הרוח ביבשת, עלינו להתבונן ולזהות תהליכים תרבותיים, דמוגראפיים וכלכליים המתרחשים באירופה.

תוצאות הבחירות האחרונות במספר מקומות באירופה, כגון בהולנד ובבלגיה, כמו גם תוצאות משאל העם בשוויץ בדבר המסגדים והדיונים והוויכוחים בצרפת ובאיטליה בדבר הרעלות לנשים הם קצה קרחון למה שמתחולל מתחת לפני השטח. אירופה הופכת להיות מוסלמית יותר ויותר. בלונדון הולך ונבנה המסגד הגדול ביותר בעולם, ואזורים שלמים בעיר נראים יותר כמו הקסבה בשכם מאשר כמו בירה אירופית. בצרפת ובפריז יש אזורים שלמים שרגלו של אדם החפץ לצאת משם חי לא דורכת בהם. במספר ארצות באירופה, כגון צרפת והולנד, חמישים אחוז מהילודה היא מוסלמית. בבתי ספר רבים מאוד ברחבי אירופה מחצית מהתלמידים ואף למעלה מזה הם מוסלמים. בעוד שהריבוי הטבעי של האירופים 'הרגילים' עומד על בין 0.7 ל-1.1 ילדים למשפחה, אצל המשפחות המוסלמיות הוא גבוה פי 2 ו 3. בנוסף, ממדי ההגירה האסלאמית מכל העולם לאירופה משנים את כל המרקם החברתי ביבשת.

ארצות סקנדינביה למשל. לכאורה, ארצות ליברליות וחופשיות. בפועל, יותר ויותר אסלאם בכל מקום. הייתי לפני זמן בסקנדינביה, והמחזה הוא פרדוקסאלי. הנשים הסקנדינביות הולכות ברחוב בלבוש מינימאלי ובצידן צועדות הערביות, מכוסות בשכבות של בגדים ועטויות רעלה. אלו אינן שתי תרבויות שיכולות לחיות לאורך שנים זו בצד זו. הן כל כך שונות ומנוגדות זו לזו, שהמשמעות של קיומן בשכנות היא שאירופה נמצאת על מכסה של חבית חומר נפץ.

הערבים והמוסלמים באירופה לא יקבלו לעולם תרבות וחשיבה מערבית ודמוקרטית. בעולם המושגים שלהם לא קיימות המילים פתיחות וליברליזם. המוסלמים באירופה לא הביאו איתם שום קידמה, השכלה או שגשוג. להיפך. בבלגיה למשל, בה כל ילד מקבל הקצבה נדיבה מהביטוח לאומי - הם הפכו להיות נטל כלכלי של ממש. אירופה שותקת למול גלי ההגירה והריבוי האסלאמיים, כי באירופה הנאורה של היום זה נשמע גזעני לדבר נגד הזרים, ובאירופה של אחרי השואה זה לא פוליטיקלי קורקט להצביע על המוסלמים כסכנה. אבל בפועל, מתחת לפני השטח, יותר ויותר מסגדים צצים מול העיניים, יותר ויותר נשים עם רעלות מסתובבות ברחובות. כשהאסלאם נהיה יותר ויותר פונדמנטליסטי, לא ירחק היום, וכשהאירופאים יתחילו להרגיש את האדמה רועדת תחת רגליהם, ומכל עבר ישמעו השכם והערב את קריאות המואזין, הם יבינו איזה אסון תרבותי וחברתי הם המיטו על עצמם.

הנצרות והאסלאם לעולם לא יוכלו לדור בשכנות בשלום. כך גם המנטאליות והתרבות הדמוקראטית והאירופית עם זו המוסלמית והערבית.

נכון שהערבים באירופה הם כוח כלכלי חשוב, ושיש להם לובי חזק ואינטרסים כלכליים, פוליטיים ומדיניים חזקים. אבל אי אפשר לחבר בין הפכים כל כך גדולים. גם שיתופי אינטרסים לא יגשרו בין הפערים הכול כך עמוקים בין תרבות המערב לאסלאם.

יבוא יום, והאסלאם יתפוצץ לאירופה בפנים. האסלאם ימאיס את עצמו על האירופי הממוצע שלא יסכים שתיגזל ממנו דתו, חירותו ועצמאותו, כוס הבירה שלו ומועדון הריקודים שלו  בידי מוסלמים מתלהמים שיצאו זה עתה מהדרשה המשלהבת במסגד. כשזה יקרה, אירופה כולה תבער. וכשאירופה תבער, תאמינו לי שהשוטרים האירופים לא יטפלו במוסלמים ברובי צבע...

ואנחנו צריכים בינתיים לספוג את מנת הצביעות העונתית שלנו מאירופה, ולדעת שלא ירחק היום ויתקיים בהם "על דאטפת אטפוך וסוף מטפייך יטופון". או אז אירופה תבוא על ארבע לבקש סליחה מהדמוקרטיה האמיתית והיחידה במזרח התיכון שהזהירה שוב ושוב, שמי שהולך לישון עם רעלות, שלא יתפלא שהוא קם  בבוקר עם מסגדים.