בשבע 399: קמפיין בשירות החמאס

הצעדה למען שליט הופכת את הפעילים למעשה למעין סוכני אויב * אסור שכאב המשפחה ישפיע על מקבלי ההחלטות.

דוד אלהרר , י"ט בתמוז תש"ע

בואו נודה על האמת - צעדת גלעד שליט הינה מחאה בריש גלי הקוראת לכניעה. המוחים תובעים מן הממשלה להיכנע לארגון המרצחים בעבור הצלת חיי חייל. זוהי הפגנה של ציבור מובס מכל הבחינות עד כדי עיוורון לכל העלול להתרחש ביום המחר. זוהי התפרקות מכל הערכים של חברה מתוקנת שהכלל אמור להיות חשוב לאין ערוך מן הפרט, דווקא משום שהפרטים הם הכלל. יש לנו ניסיון מר שהצטבר ואנחנו מסרבים ללכת לאורו. ישוחרר גלעד שליט ויהי מה! זהו חוסר אחריות ממדרגה ראשונה.

לבד מן העובדה שהצעדה הזאת מחזקת את החמאס ומעודדת את החיזבאללה לחטוף עוד ועוד, היא חושפת את הדרך הנוחה לאלץ את ממשלות ישראל להיכנע לתכתיביהם – הפעלת היהודים עצמם כסוכני האויב. די אם הם רואים איך 'ארבע אימהות' הבריחו אותנו מלבנון עם הזנב בין הרגליים וחרפה על ראשינו, כך הם רואים את האנרכיסטים בבילעין, נעלין ושייח' ג'ראח, ונשות 'מחסום ווטש', ו'שוברים שתיקה', ו'בצלם', ושלום עכשיו, והגדה השמאלית, ומרכז מוסאווא, ועדאללה, וגוש-שלום והקרן לישראל חדשה ועוד ועוד – כל אלה עובדים באדיקוּת שעות נוספות למען אויבי העם והמדינה.

גם התקשורת הישראלית, המשועבדת למולך הרייטינג, מלהיטה את המדורה בהוסיפה עוד ועוד דלק פרשני המרוח בצהוב בין התמונות של שיירת התבוסה האווילית. גלעד שליט רווחי מאוד בימים האלה, הוא נמק לו בבור חשוך ואלה עושים קרנבל שכולו חגיגת כניעה. מה צריך לחשוב חאלד משעל? איך מתפרש המסע הזה אצל נסראללה? מי בכלל טורח לשאול, וקל וחומר להשיב? כשבאו הכתומים מהגליל למחות על הגירוש והחורבן מגוש קטיף – נצטוותה המשטרה לחסום להם את הדרך. לו היו מגיעים בהמוניהם לכפר מימון, ייתכן מאוד שגלעד שליט לא היה נחטף. עכשיו כשהבלימה של המסע המזיק הזה נחוצה נחיצוּת אין דומה לה, מי יהין לעצור אותו?

שערו בנפשכם מצב שבו ראש הממשלה מודיע לעולם כולו, בנוכחות אביבה ונועם שליט, שמדינת-ישראל תובעת מארגון האו"ם, מארגוני זכויות האדם הבינלאומיים, מן הצלב האדום ומכל מנהיגי העולם להתערב באופן מיידי ולחלץ את גלעד שליט בלי תנאים כלשהם! שאי שחרורו יהווה עילה למלחמה כוללת ברצועת עזה עד לריסוקה המוחלט! באותה הזדמנות יודיע שכל תושבי רצועת עזה שאינם רוצים להיות מעורבים יוזמנו למעברי הגבול עם ישראל ומשם יועברו לידי הרשות הפלסטינית ביהודה ובשומרון. ממשלת ישראל חייבת לזקוף קומה ולהגיב בנחישות לכנופיות הטרור הללו המבעירות את האזור הזה פעם אחר פעם באין מפריע.

ברור לכל כי ממשלה אחראית תעניק להם אמפתיה וסימפטיה ומנוד ראשים והינהוני הסכמה, ולא תיתן להלוך הרוחות להשפיע עליה כהוא זה, בבואה להחליט החלטה שתהיינה לה השלכות רבות הקשורות בעתידנו ובעיקר בעתיד החטופים הבאים. אין לממשלה רשות לציית לדרישות המשפחה על חשבון משפחות אחרות. למשפחה נתונה הרשות לזעוק את זעקותיה המכמירות כל לב בישראל. הממשלה צריכה להטות אוזן ולהקשיב, לשמוע את הדברים הקשים המוטחים בה ולידום. הא ותו לא! אסור שכאבי המשפחה או כאבי העם כולו יהוו ולוּ משקלה של נוצה שיכריע את הכף להצלת גלעד שליט ולסיכון חיי עשרות, מאות ואלפים מתוכנו.

הסיסמה "גלעד עדיין חי" נסמכת על סירטון וידאו שאין יודעים מתי הופק. בדמיוני אני רואה את גלעד שליט מקליט אינספור גירסאות, עם כל מיני עיתונים הנושאים כל מיני תאריכים עתידיים, ובפיו כל מיני שמות של ראשי ממשלות וכל מיני אירועים שיכולים להתרחש. מדובר בנבזים מהזן הבזוי ביותר שכל אכזריות חייתית שרויה ומותרת להם.