בשבע 400: תוכן שיווקי

פנחס ורבקה קופר , כ"ו בתמוז תש"ע

תוכן שיווקי
  • התחרות בין קופות החולים התרחבה השנה לשישה מועדי מעבר, בהם יכול כל אחד לבחור לעזוב את קופת החולים שלו ולהצטרף לאחרת. מסיכום נתוני 2010 עד עתה, הכוללים ארבעה מתוך שישה מועדי מעבר עולה כי 'מכבי' היא היחידה הנמצא במאזן חיובי של יותר מצטרפים מעוזבים. מגמה זו היא המשך לתהליך שהחל בשנים 2008-2009.
  • בית המדרש לנשים של מכון 'לנדר', פותח את ההרשמה למחזור נוסף לתכנית לימודים ייחודית ומרתקת בחודש אלול, שגובשה ע"י ראש בית המדרש – הרב יוחנן פריד. הלימודים יתקיימו בכל יום שלישי, בין השעות 09:00-15:30. זו ההזדמנות שלך לחוש עם כל הלב את אלול. לפרטים והרשמה: 1-800-220-121.
  • 'בטר אנד דיפרנט' מרחיבה את סדרת קופסאות האחסון מפלסטיק, ומשיקה קופסאות לתכולת 600 מ"ל בשלושה צבעים: כחול לחלבי, אדום לבשרי וירוק לפרווה. לקופסאות מכסה פלסטיק גמיש והן אטומות, קלות לאחסון, רב פעמיות ומתאימות לשימוש במיקרוגל, נערמות בקלות, ומספקות למטבח חזות מאורגנת, מודולרית ומסודרת במיוחד.
  • תני גבע סמנכ"ל השיווק בחברת 'פזגז', אומר כי "חובה להעלות את המודעות ולהסביר לילדים שאין לשחק בקרבת בלוני גז, אין לגעת בהם או באביזרים ובצנרת שלהם או להבעיר בקרבתם אש. דאגו שברזי הבלונים אינם גלויים לעין ושיש עליהם מכסה הגנה. אם נתקלתם בכלוב פרוץ ופגום או בחדר גז לא נעול אנא טפלו במפגע ע"י ועד הבית".
  • מגזין 'דירה נאה' המהודר והמקצועי, עוסק בבנייה, שיפוצים ועיצוב, ומיועד למגזר הדתי-חרדי. המגזין משקף את מציאות החיים של הבית הדתי, בתכנים המשותפים לכל הקהלים, בשאיפה לפשטות, לצד מחשבה על משפחות ברוכות, כשרות, צניעות ועוד. המגזין מתמקד בתכל'ס ובו כותבים מקצועיים, פטנטים, ותשובות לשאלותיכם. לפרטים: 03-6165673.
  • בטקס ייחודי לעשרות אברכים, בוגרי המגמה ללימודי עבודה סוציאלית (עו"ס) מקבלי תארי B.A מהפקולטה למדעי הרווחה והבריאות במכללת 'מבחר' – המכללה האקדמית בני ברק, העניקה אוניברסיטת חיפה תעודות סיום לימודים ומלגות הערכה ממייסדי המכללה. בטקס נפרד ובמתכונת דומה נערכה חלוקת תעודות לבוגרות המכללה שסיימו את לימודיהן בהצלחה גורפת.