אינפיניטי מסיימת את שנת 2014 עם תשואות מצטיינות

יחיאל נגלברג, ט"ו בשבט תשע"ה,

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

אינפיניטי ניהול קופ"ג מרכזית לקצבה בע"מ מקבוצת ההשקעות אינפיניטי מדווחת הבוקר כי סיימה את שנת 2014 בתשואות מצטיינות ביחס לחברות ניהול הפנסיה בישראל.

קרן הפנסיה של אינפיניטי עבור עובדי חברת החשמל בישראל, הודיעה היום על סיכום הישגי החברה: שנת 2014 – הסתיימה עם תשואה של 11.24%; בחיתוך לפי 3 שנים, התשואה המצטברת שהושגה עומדת על 30.83%; בחיתוך לפי 5 שנים, התשואה המצטברת שהושגה עומדת על 50.04%.

דורון עמיר, מנכ"ל החברה אמר היום: "אינפיניטי ניהול קופ"ג מרכזית לקצבה בע"מ המנהלת את קרן הפנסיה של עובדי חברת החשמל, הוקמה ומנוהלת מאז אפריל 2010 ומשלמת תשלומי קצבה לעובדים הזכאים, בהתאם להתחייבות האקטוארית. אינפיניטי מקפידה לאורך השנים על ניהול השקעות אחראי ומקצועי, חף מניגודי עניינים, המותאם לצרכים הייחודיים של הקופה, ניהול המשיא תשואה ראויה לאורך זמן. עלי לציין כי תשואות הקופה הגבוהות הושגו על אף שהקופה איננה מקבלת אג"ח מיועדות מטעם המדינה."

אמיר איל, יו"ר קבוצת אינפיניטי ודירקטוריון החברה הוסיף: "אני מברך את מועצת המנהלים והנהלת קרן הפנסיה של אינפיניטי על הישגים מצטיינים כאמור לאורך השנים ומאחל שנת כספים חיובית לכל המשק הישראלי."