"נשרף הכרטיס", מוכר לכם? שירות חדש ממיר לפיקוד מכני מלא

יחיאל נגלברג, י"ט באדר ב תשע"ו,

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7

חברת בנק ציודים המספקת שירותי מכירה, השכרה ותיקונים של ציוד מקצועי למטבחים תעשייתיים משיקה שירות חדש בתחום. מהות השירות היא המרת הפיקוד האלקטרוני של תנורים דיגיטליים לפיקוד מכני מלא ובכך לשפר את אמינות המכשיר לאורך זמן.


מטרת השירות החדש הוא לספק פתרון תפעולי יעיל, חסכוני ונח עבור מפעילי המטבחים התעשייתיים הנתקלים בבעיות תפעול כתוצאה מהפעלת מוצריהם הדיגיטליים על בסיס כרטיסי הפעלה אלקטרוניים הנוטים להתקלקל בתדירות גבוהה במיוחד ומצריכים טיפולים יקרים בתהליך העבודה השוטף.

אבי זגורי, מנכ״ל חברת בנק ציודים: ״רוב התנורים החדשים שמגיעים לארץ, בעיקר בתחום המטבח התעשייתי מגיעים כתנורים דיגיטליים על עקרון של כרטיס הפעלה אלקטרוני. קל להתפתות למוצרים אלו כי הם מייצגים חדשנות טכנולוגית וכן נוחות בהפעלה, אך מה שהלקוח הסופי אינו יודע זה שמדובר במלכודת דבש."

"כאשר הכרטיס מתקלקל מסיבה כזו או אחרת (קורוזיה וכו׳), אין אפשרות לעבוד עם התנור והוא הופך לגוש ברזל יוקרתי אבל חסר תועלת. עלות התנור הדיגיטלי אינה נמוכה כלל והאבסורד הוא שעלות החלפת כרטיס מקולקל בחדש לא נמוכה בהרבה מתנור חדש, וזאת ללא התחייבות שלא יתקלקל שוב. מי שמרוויח הוא היבואן והיצרן בחול, מי שנפגע בסוף הוא הצרכן.".

"השירות החדש שאנו מציעים הוא להפוך את התנור לכזה הפועל בפיקוד מכני מלא. הפעולה המכנית מבטיחה כמעט אפס תקלות, ובמידה וישנה תקלה, אנו מעמידים מחלקת שרות תיקונים, העלויות נמוכות משמעותית, התיקון הוא מהיר במיוחד, מאפשר את המשך הפעילות התקינה של התנור והלקוח מקבל אחריות על התיקון ועל החלקים שהוחלפו״.