טיפול חדשני וייחודי במרפאת הדיקור של אופיר שגב פרימן

יחיאל נגלברג, ז' בתמוז תשע"ח,

sunflower חמניה חמניות פרח
sunflower חמניה חמניות פרח
צילום: iStock

מרפאת הדיקור והטיפולים האלטרנטיביים בניהולו של אופיר שגב פרימן LA.c, B.A מומחה לדיקור סיני, טיפולי פוריות טבעיים ורפואה טבעית, מודיעה על טיפול יחודי חדשני במרפאה: שילוב של דיקור סיני וידוקר נוירולוגי יחד עם פולסים אלקטרומגנטיים. 
הטכנולוגיה של פולסים אלקטרומגנטיים נבדקה מחקרית ואף קיבלה את אישור ה FDA למספר יישומים. הטיפול נעשה על ידי הפעלה של שדה אלקטרו-מגנטי בתדירות מדויקת, בעוצמה ובאופן מתאיםץ פעולה זו מסדרת ומאזנת את המטען החשמלי והתפקוד של התאים הפגועים, כך מתאפשרת הפעלה יעילה של תהליכי ריפוי עמוקים, דבר המוכח על ידי מחקרים קליניים ברחבי העולם.

אופיר שגב פרימן, מנהל המרפאה: ״הטיפול במרפאתנו משלב בין החוכמה העתיקה של הרפואה הסינית. ידוע שדיקור בנקודות מסויימות מפעיל שרשרת של תגובות ריפי בגוף כגון שחרור אנדרופינים, שיפור זרימת הדם, שחרור קורטיקו-סטרואידים וחומרים אנטי דלקתיים.  בזמן שמטפלים באיזור פגוע, למשל בגב או בכתף, באמצעות דיקור נוירולוגי, ניתן לדקור איזור מרוחק או נקודות שאינן נמצאות באיזור הפגוע.  
להשלמת הטיפול מכוונים את השדה ההמגנטי אל המפרק או הרקמה הבעייתית. השילוב בין הפעילות של המחטים הנדקרות שמשפיעות על מערכת העצבים המרכזית ועל מרכזי כאב במוח יחד עם הפעילות המשקמת המקומית שיוצר השדה המגנטי מראה תוצאות מצויינות במגוון בעיות כאב ונוירולוגיה״. ​