"הרצל רוקח" מייבאת ומשווקת גוונים חדשים למשטחים במטבח

יחיאל נגלברג, ט"ו בתמוז תשע"ט,

מטבח חדש
מטבח חדש
pexels

חברת הרצל רוקח,  מייבאת ומשווקת שיש למטבחים וביניהם משטחי אבן קיסר היוקרתיים עבור מטבחים, וחושף שני צבעים חדשים לשימוש במטבחי הקיץ של 2019 – בגווני לבן. משטחי הקוורץ מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובשל היותם האיכותיים ביותר, הם נמצאים באחריות לכל החיים.

משטחי אבן קיסר ממשיכים להוביל את התעשייה עם מגמות חדשות וצבעים חדשים ושומרות על התכונות החזקות והאיכותיות של אבן מהטבע. השימושים: משטחי מטבח, משטחי אמבט וחדר רחצה ועוד.  משטחי אבן קיסר  החדשים הם בגוונים מתוחכמים, מעין פלטה אלגנטית שמתאימה למטבחים שרוצים פשטות אך יחד עם זאת מתמקדת בפרטים הקטנים.

משטחים אלו, מיוצרים באיכות הגבוהה ביותר לעבודות מטבח ללא נזקי זמן: אבן קיסר 4011, בסיס האבן הוא לבן עם מרקם חדשני ובעל השתקפות נמוכה. אבן זו מספקת אסתטיקה עירונית מעודנת. אבן קוורץ 4601,  אבן זו, קלאסית יותר אך יחד עם זאת יש עליה נצנוצי בזלת שחורה וקוורץ אפור שקוף למחצה ומוסיפה מראה מפתה ומתאים ללקוחות שמעוניינים בשיקיות.

המגוון הייחודי והעשיר של הצבעים והמרקמים, מאפשר ללקוחות למצוא את המשטח המושלם ואדיאלי עבורם וליצור את המרחב הייחודי להם. כל המשטחים מתפתחים כל הזמן כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ובתקני האיכות הבינלאומיים הגבוהים ביותר.