"קדימה - לכלא"

משה למפרט, י' בכסלו תשס"ו,

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7
 
הבוקר שמעתי (כמה צפוי) על עוד נבל שערק מהליכוד למפלגת קדימה (לקו הירוק, ואחר כך לקו הכחול אי שם מערבה לתל אביב). והאמת? נהניתי.
נהניתי לראות את מופז שוב הוכיח כמה הוא צבוע ושקרן ושוב הוא מפקיר את ה(כהגדרתו) הבית שלו, לאחר שהפקיד את מדחת יוסוף הי"ד בקבר יוסף, והפקיר את עקורי גוש קטיף.
 
נהנתי לראות אותו מצטרף לאותה חבורה חסרת זהות וחסרת אופי המכונה קדימה
 
נהנתי.
 
 
אני אמנם לא נביא ולא מגלה עתידות, וגם לא רוצה/מתיימר להיות כזה אבל יש לי תחושה חזקה שמפלגת "קדימה" של אריאל שרון היא השיטה של היושב במרומים לסלק את כל המושחתים והבוגדים ולנקות את השלטון היהודי מהפושעים השונים.
המפלגה הנ"ל, הוקמה על ידי ראש הצבועים, אריאל שרון (מי שעושה מעשה זמרי ומבקש שכר כפנחס), נתגלתה עד מהרה ככר איסוף פורה ונוח לכל המושחתים והרשעים מכל הקשת הפוליטית. החל בשאול מופז, צחי הנגבי, רוני בראון, ציפי לבני, עמרי שרון (מורשע על פי הודאתו), שמעון פרס (זוכה פרס נוֹבֵל לשלום), חיים רמון, אהוד אולמרט ואחרים (וסליחה מרשות בתי הסוהר ופרקליטות המדינה אם פספסתי מישהו).
 
ה(ש|ס)קרים אמנם נותנים למפלגה הזו כמה עשרות מנדטים, אולם אלו אותם סקרים שלפיהם שמעון פרס היה מזמן ראש הממשלה וראש העבודה. ברור היום לכל יהודי, כך אני מקווה שבמדינת ישראל "מדבר סקר תרחק".
 

אני לא יודע מה איתכם - אבל אני פשוט נהנה לראות את כל המושחתים והגנבים באותה המפלגה. שיגנבו וירמו את עצמם ויעזבו אותנו במנוחה.