זוועה להמונים (דנה בנט הי"ד)

משה למפרט, ד' בסיון תשס"ט,

לבן ריק
לבן ריק
צילום: ערוץ 7
אם במקרה מישהו חוזר עכשיו מכוכב אחר, הוא היה בטוח שדנה בנט הייתה מינימום ראש ממשלה.
מסיבת העיתונאים בשידור חי בערוצי התקשורת השונים (כמעט כולם!) והכותרות הראשיות של העיתונים מלאו בדנה המסכנה, שנרצחה על ידי מחבל ערבי, מן הסתם בגלל שהיא יהודיה. יהודים אחרים שנרצחו על ידי ערבים זכו בקושי לשורה בשער העיתון עם הפניה לעמוד 20.
 
חסרי וחסרות המעש בבסיס הצבאי בו ביקרתי אתמול (וכידוע לכם - אין מחסור בכאלה בצבא, בלשון המעטה), ישבו וצפו כמרותקים במסיבת העיתונאים, ובה תאור העלילה הנשמעת להם כסרט קולנועי מהסוג שהם רואים במועדון יום ולילה. ערוצי התקשורת ממשיכים ודנים בסיפור כאילו אין שום דבר אחר בעולמנו.  לצערם (ולמזלינו) דנה הי"ד לא נאנסה לפני שנרצחה, או-אז, העיתונים היו מלאים בתאורים פורנוגרפיים ובתאור פלסטי-עלילתי מדוייק של האונס, וככל שיזעזע - כן ייטב.
 
התקשורת הרדודה וחסרת-הפרופורציות מוצאת לה כל פעם נושא חדש, לדוש בו ולנפח אותו ככל שהיא יכולה על מנת למלא עמודים וזמן מסך - ובעיקר על מנת להסתיר דברים חשובים בהרבה. גלעד שליט היה דוגמא אחת גרועה במיוחד למקרה בו התקשורת העלתה את המחיר בצורה חסרת פרופורציות, אבל לא  רק. גם רוז פיזם ז"ל, נוצלה היטב על ידי התקשורת והשלטונות להסתיר ולהוריד מסדר היום דברים אחרים.
 
אגב, חברתו של הרוצח - מן הסתם עוד גויה שהועלתה על ידי הסוכנות מחבר העמים, ומי שקרא את שמות הרוצחים הסדרתיים בשנים האחרונות כפי שפורסמו בעיתונות גילה שאחדים מהם, אף הם ככל הנראה גויים מרוסיה.
 
ובלי קשר:
אילו אני הייתי בנימין נתניהו או אהוד ברק, חשיפת גופתה של דנה הי"ד היה שקול לזכיה בפיס. גירושי המאחזים ופשעים נוספים דומים מוסתרים היטב מאחורי סקנדלים תקשורתיים ריקים מתוכן.
 
 
____________________________
הכתוב כאן על חשודים - הכל לכאורה, מסקנות סופיות יוכחו בבתי המשפט (כמובן במידה ומאמינים להם)