רונן: ממתי קללות הן עבירה על החוק?

צפריר רונן, איש פורום נהלל, מגדיר את ההתנפלות על יפעת אלקובי מחברון כבמחול שדים שנועד להסיט תשומת לב מכשלונות ממשלת אולמרט-פרץ.

רותי אברהם , כ"ה בטבת תשס"ז

רונן בכנס ירושלים
רונן בכנס ירושלים
ארכיון
"ההתנפלות של Ynet על יפעת אלקובי אשר נקלטה במצלמה מקללת ערביה היא 'אנטישמיות מטורפת'", כך אומר היום חבר פורום נהלל צפריר רונן. רונן אומר כי להערכתו מדובר בסיפור מתוכנן מראש. "אני מכיר את הבית הזה של הערבים. מה פתאום עובר וידאו מערביה בת 16 ל-Ynet? אני אזרח ישראלי שחי פה וכאיש תקשורת אני לא מצליח להעביר להם וידאו".

מתנהל לדבריו "מחול שדים אנטישמי" שמטרתו "להסיט את תשומת הלב מהכשלונות והשחיתויות של הזוג פרץ אולמרט. תמיד בהסטוריה היהודית חזר על עצמו התסריט: הכה ביהודים והצל את הצאר. הדבר חוזר על עצמו במדינת ישראל. היום 'היהודים' הם הדתיים".

רונן מביע תמיהה על הקריאות להעמיד לדין את אלקובי בגלל הקללות שלה. "מאימתי קללות הן עבירה על החוק? אני כל בוקר קם ומקלל גם את פרץ וגם אולמרט, גם את האשה שלהם וגם את הבת שלהם, אז שיבואו לעצור אותי. שיקימו ועדת בדיקה לכל פורום נהלל כי אני יודע שכל פורום נהלל מקלל כל בוקר את הזוג הזה שעלה לנו במאה חמישים הרוגים וחורבן המדינה. ועדה הם מקימים? שיקימו ועדה שתבדוק מדוע למאבטח של פרץ נקטעה הרגל? שיקימו ועדה למה הקסאמים ממשיכים לעוף? למה כל העולם מצפצף עלינו? כיצד ייתכן שחבורה זו רוצה למכור את ארץ ישראל לאויב? לא צריך ועדה לכך. אנחנו נשפוט אותם ע"פ דין, ונסחוב אותם לבית סוהר. הרי כל מה שמעסיק אותם מהבוקר ועד הערב, זה איך למכור את מדינת היהודים לאויב".

רונן מותח ביקורת קשה על הכוונה להעמיד לדין בגין רצח את החוואי מהדרום, שי דרומי, אשר ירה בפורצים לחוותו. "אני רוצה לדעת מה היו כל הצדיקים עושים באמצע הלילה אם חמישה ערבים חודרים לביתם, האם היו מגישים להם קפה או תה? מה עליזה אולמרט היתה עושה עם 5 ערבים שהיו חודרים לביתה בשלש לפנות בוקר? מה פתאום בכלל לעצור אותו? מגיע לו פרס ישראל. הגיעו מים עד נפש, זהו טירוף. הרוח של השמאל מחריבה את המדינה. מהבוקר עד הלילה גונבים כאן בעין חרוד. גנבו עדר שלם בעין חרוד איחוד, גונבים טרקטורים קומביינים. לילה אחד היכו את כל העמק, הרימו לכל קיבוץ איזה 6 7 מכוניות . הכל כנופיות של ערבים מסתובבות כאן. ירו כאן בעמיר אנגל אחד מהחבר'ה שלי בסיירת מטכ"ל. כמעט הרגו אותו בתל עדשים. שורפים שטחים. המשטרה אינה עושה דבר ואם אתה מגן על עצמך המשטרה לוקחת לך את הנשק".

רונן שב בימים אלה מסיבוב הסברה בארה"ב, בעיקר בניו יורק. "היהודים בארה"ב מיואשים מהמדינה שלנו. הם לא מאמינים שהעסק יחזיק פה מעמד ויש יהודים שהתחילו לאסוף כסף כדי לחלץ את הילדים מהמדינה. הם לא מאמינים שאפשר להחזיק מעמד כי אדם אפילו לא יכול להגן על עצמו"

לדבריו הוא עסק בהסברת הזכות של העם היהודי על ארץ ישראל ובעיקר על נושא המאחזים, אבל התקשה בהסברה על רקע הידיעות כי ראש הממשלה מסר 5 אלפים רובים לאבו מאזן "ראש הממשלה שנותן כלי נשק לאויב צריך לשים בבית סוהר. כאילו צ'רצ'יל בתקופת מלחמת העולם השניה היה מספק לגרמנים נשק. הרי אבו מאזן הכריז שהרובים יונפו נגד ישראל".

"יש להרים את נס המרד נגד השלטון" אומר רונן. "לאו דוקא נגד אולמרט אלא נגד הפרקליטות, הבירוקרטיה, הממסד, משרדי המשפטים והחוץ. נגד חבורה שהוחדרה על ידי השמאל כוירוס טורף בחברה הישראלית והיא מכלה את הציונות".

לדבריו פורום נהלל מתכוון להגיע לתמוך בשי דרומי כשיובא ביום שלישי לבית המשפט בבאר שבע וכמו כן הם מתכננים להגיע לחברון לתמוך בתושביה היהודיים.