פורום נהלל: נעצור את השמאל בגופנו

חברי פורום נהלל יגיעו ביום ה' לחברון לעצירת גורמי השמאל האמורים להגיע לתמוך בערבים. חבר הפורום צפריר רונן : נעצור אותם בגופנו.

רותי אברהם , כ"ה בטבת תשס"ז

פורום נהלל הודיע היום על כינוס הפורום בחברון ביום חמישי הקרוב. מדובר בכינוס שנועד לתמוך ביהודי חברון, אך גם לעצור את "השמאל הפשיסטי", כלשונם, המתכונן להגיע באותו יום לחברון לתמוך בערבים.

"מול הסתה אנטישמית מטורפת נגד חלוצי חברון, חברי 'פורום נהלל' חברי התישבות העובדת חברי קיבוצים ומושבים מכל רחבי הארץ באים ביום חמישי לחברון (18.1) על מנת לעצור בגופם את מצעד 'גלוחי הראש' מהשמאל הפשיסטי", נאמר בהודעת הפורום.

עוד נכתב בהודעה כי אולמרט, פרץ, ו"חבורת מלככי הפנכה, חורצי הלשון ונמוכי הרוח נתנו את אות ההפעלה לכתבלבי YNET אתר הבית של השמאל ומייד, נשכחו ההרוגים מלבנון, החטופים, הבוזזים הערבים, ההסתה, איראן, הקריאה של אבו מאזן להפנות את הרובים שקיבל מפרץ נגד ישראל, הפצצה האטומית...הכל נשכח.. יש רק דבר אחד שלפתע שמעניין את כלומארט ופרץ, נימוסין".

"מול חולשה ורפיון בצדקת הדרך הציונית ובזכותנו על הארץ, מול טירוף מערכות של שלטון מושחת ומנוכר המבקש להגלות בכוח הזרוע את עם ישראל מארץ ישראל ולמסרה לאויב אנו אנשי כנס נהלל... קוראים לכל מי שצדקת הדרך מפעמת בלבו, לכל מי שמבין שסכנה אורבת לטעם חיינו וקיומנו, לכל מי שסבור בפשטות שארץ ישראל שייכת לעם ישראל . לכל מי שמבין שיחסנו לארץ, ההיסטורי, התרבותי, העקרוני, המוסרי, הדתי הוא מעבר של שיקולים של תועלת, או בטחון זמני, שהמשמעות של 'להיות עם חפשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים' הינו מהות : כי היכן היא ציון ? אם לא ירושלים, בית אל, בית לחם, חברון, שילה,שכם, המקומות שבהם התרחש התנ"ך, המקומות שבהם נכתב סיפורו ועוצבה רוחו ונשמתו של עמנו. העברה מרצון של 'ארץ ציון וירושלים' לידי הערבים באקט 'פומבי משפטי' לקול תרועות העולם, משמעה הוא אבדן זכותנו על הארץ, שוב לא נוכל לטעון כי זאת ארצנו ההיסטורית אליה חזרנו אחרי אלפיים שנות גלות לאחר שהכרנו מרצוננו החופשי בבעלות הערבים עליה, זו הטרגדיה הנסתרת העמוקה שמחכה לנו אם לא נקום ונתעשת.

אנו קוראים לכל מי שמבין את משמעות השעה הרת הגורל, לקום ולפעול ולבוא לחברון ולהזדהות עם חלוצי מחדשי היישוב היישוב היהודי בחברון עיר האבות".

חבר הפורום צפריר רונן, אומר לערוץ 7 כי נערכת התארגנות רחבת מימדים להגיע באותו יום לחברון כדי למנוע מגורמי השמאל לתמוך בערבים, 'נעצור אותם בגופנו', אומר רונן.