כנס מנהיגות יהודית בירושלים - וידאו

במלון רמדה רנסנס בירושלים ערכה תנועת מנהיגות יהודית כנס בחירות. ערוץ 7 העביר את הכנס בשידור חי.

חזקי ברוך , כ"ח בחשון תשס"ט | עודכן: 19:00

יו"ר מנהיגות יהודית, משה פייגלין, ותנועתו ערכו הערב (ד') כנס בחירות במלון רמדה רנסנס בירושלים. בכנס נטלו חלק חברי כנסת, תומכים ואישים נוספים. ערוץ 7 שידר את הכנס בשידור חי.טוען....

משה פייגלין קרא בכנס הבחירות לבנימין נתניהו לפעול לאחדות המחנה הלאומי, "אנו צריכים להיות מאוחדים ולפתוח את זרועותיו לכל המחנה הלאומי מדן מרידור ועד אפי איתם".

"העם רוצה ליכוד, העם רוצה מחנה לאומי והעם רוצה מדינה יהודית באמת", הוסיף פייגלין.

חבר הכנסת לשעבר איוב קרא אמר בכנס כי הוא מאמין למשה פייגלין "כמו שכולנו מאמינים למשה רבינו. כצאצא של יתרו אני נשבע לכם אמונים שאהיה לצידו של פייגלין כמו שיתרו היה לצד משה רבינו".

"כל מי שהרים ידו על מתיישב בגוש קטיף אין לו זכות להיות בכנסת הבאה", אמר קרא שהוסיף כי כל מי שתמך בתוכנית ההתנתקות הוא פושע וצריך להעמיד אותו לדין.

"בליכוד אני מרגיש חלק אינטגרלי", ציין קרא שאמר כי הוא חושב "שללא אנשים כמונו ברשימת הליכוד זה יהיה סוג של קדימה ב'. צריך לחזור לשורשים ולהביא לחינוך יהודי ציוני".

נציין כי מקורבים ליו"ר הליכוד, ח"כ בנימין נתניהו, מסרו כי הוא יראה בחומרה השתתפות של חברי כנסת מהליכוד ואף של מועמדים לכנסת בכנס שיערוך פייגלין.

בראיון שערך ערוץ 7 לאחרונה עם פייגלין הוא ציין כי הוא מאמין שיצליח להיבחר לרשימת הליכוד לכנסת הקרובה והוא רואה שיש לו תמיכה גדולה בקרב פעילי השטח הליכודניקים.

לדבריו הוא שמח מאוד על הנהירה הגדולה של רבים וטובים שרוצים להתמודד על מקום ברשימת הליכוד, אם כי יש לו מספר סייגים על כך שאנשי שמאל כמו עוזי דיין ואסף חפץ, שהיו בין תומכי אוסלו, מצטרפים לליכוד.

על השאלה אם הוא לא חושש שהוא לא יבחר לכנסת, אמר פייגלין כי צריך להבין שההסתכלות שלו היא מה טוב לעם ישראל ולא הסתכלות מזוית אישית. הוא מאמין שבזכות הפעילות של מנהיגות יהודית בליכוד, הליכוד נראה כמו שהוא נראה היום. "אני מרגיש שכיום מתנהל בליכוד דיאלוג איתנו", אמר פייגלין.