פייגלין: ההיסטריה מוכיחה את צדקת דרכי

פייגלין, המועמד למקום 20 בליכוד אומר כי המתקפה נגדו רק מעידה כי הדרך בה הוא הולך צודקת. הוא מדגיש שאין ממה לחשוש, "נבחרתי ואני אהיה בכנסת".

יומן ערוץ 7 , י"ג בכסלו תשס"ט

לא חושש. פייגלין
לא חושש. פייגלין
צילום: פלאש 90

להאזנה לראיון

המלחמה בליכוד של היו"ר בנימין נתניהו נגד המועמד למקום 20 במפלגה, משה פייגלין, שוברת את השיאים כאשר נציג המפלגה, אופיר אוקוניס, עתר לבית הדין של הליכוד בעתירה שעלולה לדחוק את פייגלין למקום ה-35.

בראיון לערוץ 7 אומר פייגלין, "אני נמצא בתוך מתקפה כוללת זמן רב ואני חושב שכל הבעתה הפחד וההיסטריה הזו סביבי באמת מוכיחה בעליל עד כמה אנחנו צודקים בדרך שבה אנו הולכים. אנו נבחרנו והשופט חתם על התוצאות. השמאל בהיסטריה והם מצליחים לחלחל את ההיסטריה הזו לראשי הליכוד וזה מאוד חבל. זה כמובן לא יעזור לאף אחד".

"מה שחשוב להבין שאותם אלו שעדין לא התפקדו לליכוד ולא הבינו שמקומם בליכוד עליהם לעשות זאת עכשיו", אומר פייגלין ומסביר, "מי שרוצה להציל את ארץ ואת מדינת ישראל שלא יהיו יותר גירושים שיתפקד עכשיו לליכוד".

לדבריו חברי כנסת שנחשבו 'מורדים' בליכוד נמצאים עכשיו בראש התנועה כי היו כמה יהודים שהבינו שצריך לפעול בתוך הליכוד. אם חברי הכנסת יראו שהתהליך הזה מתעצם, אף אחד לא יעיז לחשוב על הצטרפות למהלך של עוד עקירת יישובים ועוד בגידה בארץ ישראל".

כשמתבקש פייגלין להתייחס למשמעות עתירתו של אוקוניס הוא אומר, "אני בכלל לא מתעסק עם זה" ומסביר כי "הסיפור הרבה יותר גדול. אני אהיה בכנסת. לא לחשוש ולא לדאוג. כל מי שנלחץ יכול להירגע. נבחרתי ואני אהיה בכנסת. חשוב עכשיו להפסיק להתרגש מרעשי הרקע. להבין שנפרץ השער, החומה נפלה ומדינת ישראל עוברת לידיו של העם היהודי מידיה של אותה אליטה שמאלנית קיצונית ששולטת בנו מעבר לכל הדמוקרטיה, לכן הם כ"כ בלחץ כי מדינת ישראל חוזרת לעם. אני לא הסיפור פה ולא אוקוניס או ביבי".

על השפעתו האפשרית בתוך הכנסת לאחר הבחירות הוא אומר, "הבחירות עוד חודשיים ותראו כמה השפעה יש עכשיו, ההשפעה היא אדירה כשאתה לוקח את עתידך בידיך ויוצא מהמרחב הסקטוריאלי הקטן שמוקצה לך ואומר - אנחנו המדינה, המדינה היא שלנו ואנו לא ניתן שיעשו לנו את זה עוד פעם – תראו איך הם נבהלים, את התהליך הזה אסור להפסיק".

לשאלת המראיין, בני טוקר, מדוע אינו מתייחס לעתירה של אוקוניס אומר פייגלין, "אני לא רוצה לרדת לגובה הדשא. זה קטנוני אנחנו ניצחנו כבר ואנו מנצחים כל הזמן. ניתן לראות היסטריה ופאניקה שלא באה מהכיוון של נתניהו אלא מהכיוון של אותו רודן חסר פרצוף שלוקח אותנו לעוד גירוש ועוד חברון ועוד מחבלים. הכוונה לבג"ץ התקשורת וכו', הם בהיסטריה כי נפתח השער ליהודים הטובים שהתרגלו לשבת בקרון האחרון של הרכבת שייקחו אותם לאן שייקחו אותם ובסוף את הקרון האחרון זורקים לפח".

"ברשימת הליכוד השפענו על כך שבתוך הליכוד יהיו האנשים היותר נאמנים, יש לנו רשימה מצוינת ואנו נשתף איתה פעולה כדי לשמור על עם ישראל על ארץ ישראל ועל תורת ישראל", מוסיף פייגלין.

על נתניהו שבנתיים בוחר להתעלם ממנו הוא אומר, "הוא ידבר איתי והוא ילחץ את ידי כפי עשה בעבר".