היום: דיון בעתירות נגד פייגלין

ועדת הבחירות של הליכוד תדון היום (חמישי) בנסיון להרחיק את משה פייגלין מהמקום ה-20 למקום לא ריאלי בעשיריה הרביעית.

עוזי ברוך , י"ד בכסלו תשס"ט

משה פייגלין
משה פייגלין
צילום: פלאש 90

ועדת הבחירות של הליכוד תדון היום (חמישי) בשורה של עתירות שמטרתן להרחיק את משה פייגלין מהמקום ה-20 למקום לא ריאלי בעשיריה הרביעית.

אופיר אקוניס, נציג מחוז תל אביב שנבחר בפריימריז של הליכוד, הגיש את אחת העתירות בה הוא דורש לקדם את שיבוץ המחוזות השונים ברשימת הליכוד, לאחר שהשיריונים לנשים איבדו את משמעותם בעקבות בחירתן במקומות גבוהים.

ביומיים האחרונים מותחים בכרים בליכוד ביקורת על יו"ר התנועה, בנימין נתניהו, על התנהלותו מול התמודדותו של משה פייגלין בליכוד. "במקום להתעסק בהכנת המפלגה לבחירות בחודש פברואר מוצא לנכון היו"ר לנהל מלחמות עם משה פייגלין. פייגלין הוא איש אחד בתוך כל הנבחרת הטובה שנבחרה", אמר בכיר בליכוד לערוץ 7.

"המשך המריבות של נתניהו עם פייגלין מרחיק את הליכוד מהבוחרים הפוטנצייאלים ונותן הזדמנות לתקשורת להמשיך להכפיש את הליכוד ולאיים על הציבור עם פייגלין".

בראיון לערוץ 7 אמר אתמול פייגלין, "אני נמצא בתוך מתקפה כוללת זמן רב ואני חושב שכל הבעתה הפחד וההיסטריה הזו סביבי באמת מוכיחה בעליל עד כמה אנחנו צודקים בדרך שבה אנו הולכים. אנו נבחרנו והשופט חתם על התוצאות. השמאל בהיסטריה והם מצליחים לחלחל את ההיסטריה הזו לראשי הליכוד וזה מאוד חבל. זה כמובן לא יעזור לאף אחד".

"מה שחשוב להבין שאותם אלו שעדין לא התפקדו לליכוד ולא הבינו שמקומם בליכוד עליהם לעשות זאת עכשיו", אומר פייגלין ומסביר, "מי שרוצה להציל את ארץ ואת מדינת ישראל שלא יהיו יותר גירושים שיתפקד עכשיו לליכוד".