פואד: פעילי קדימה עומדים לחזור לעבודה

שר התשתיות הלאומיות, בנימין (פואד) בן אליעזר, אמר הערב בישיבת סיעת העבודה כי עשרות פעילים מרכזיים של קדימה עומדים לחזור אל מפלגת העבודה.

יערה מייטליס , י"ד בכסלו תשס"ט

שר התשתיות הלאומיות, בנימין (פואד) בן אליעזר, אמר הערב (ה') בישיבת סיעת העבודה כי עשרות פעילים מרכזיים של קדימה עומדים לחזור אל מפלגת העבודה.
 
"אנחנו נמצאים שבוע ימים אחרי הפריימריז", אמר בן אליעזר "ויש תחושה של רוח טובה מאוד שמגיעה אלי מהשטח, גם מצד פעילים של המפלגה וגם מצד עשרות פעילים מרכזיים שנמצאים היום במפלגת קדימה ועומדים לחזור הביתה אל מפלגת העבודה. נוצר חלון של זמן בו אנו יכולים להתעצם, כאשר המפלגות האחרות עדיין לא התארגנו: שמעתי כבר את ציפי לבני היום קוראת לערביי ישראל לעבור למדינה אחרת, ישנן קרבות רחוב בתוך הליכוד. כעת כל אחד מאיתנו צריך לעבוד, אנחנו צריכים להיות אחידים במסר שלנו. כל אחד מאיתנו צריך לקבל גזרה ולהתחיל לרוץ בשטח".
 
"יש לנו הזדמנות פז להחזיר אלינו את קהל הגמלאים, את הצעירים ואת ערביי ישראל",הוסיף בן אליעזר. "עלינו להדגיש את הנבחרת שלנו ובעיקר את הפנים הצעירות שבה. לצד הנסיון של הותיקים, עלינו להדגיש גם את הביטחון הסוציאלי, שכעת תופס מקום מרכזי כנושא בבחירות". 
 
השר פנה אל חברי הסיעה וביקש להפסיק לייצג אותו ולהפסיק לדבר בשמו בתקשורת כגורמים עלומי שם ובמקום זאת לדבר בשפה אחת בפני הציבור ולהעביר את המסר. "גם אם יש לי ביקורת, אני יודע לומר את הדברים שלי בעצמי למי שצריך. אני אומר כאן חד וחלק: אהוד ברק הוא המועמד הטוב ביותר, הראוי ביותר ובעל הפוטנציאל הגבוה ביותר מבין המועמדים. אם נדע להסתער כמשפחה, לשים בצד את המשקעים והמחלוקות עד הבחירות, ואם תרצו עד ה-12/2 - יום ההולדת שלי ושל אהוד ברק - אז נוכל להצליח. נוכל להגיע לשיא של מנדטים שהיום אולי נראה לא אפשרי".