ליברמן: השלב הבא-הוצאת בל"ד מחוץ לחוק

יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, אמר כי, "השלב הבא הוא הוצאת בל"ד אל מחוץ לחוק משום שהוא אירגון טרור ששם לו למטרה לפגוע בישראל".

אליה שילה , ט"ז בטבת תשס"ט

ועדת הבחירות המרכזית אישרה את בקשת מפלגת "ישראל ביתנו" לפסול את מפלגת בל"ד מלהתמודד לכנסת ה-18  בטענה כי היא שוללת את קיומה של מדינת ישראל.

יו"ר מפלגת "ישראל ביתנו" , ח"כ אביגדור ליברמן, אמר לאחר האישור כי, "עכשיו כשהוחלט שבבחירות הקרובות לכנסת, ארגון הטרור בל"ד לא יוכל להתמודד, הסתיים השלב הראשון. השלב הבא הוא הוצאת בל"ד אל מחוץ לחוק משום שהוא אירגון טרור ששם לו למטרה לפגוע במדינת ישראל".

בדיון אמר עו"ד יואב מני, שייצג את המפלגה, כי "הבקשה לפסול את בל"ד זה משהו שיושב על הלב של כל ישראלי ויהודי. הרעיונות שבל"ד מקדמת נועדו לחתור תחת הרעיונות הבסיסיים של מדינת ישראל".

כמו כן הוסיף, כי "בעיניהם הציונות זה יהרוג ובל יעבור. הציבור לא מבין איך יכול להיות שח"כ יוצא עם דרכון דיפלומטי לסוריה לירדן משתתף בכנסים של חיזבאללה או של ארגון טרור אחר".

בנוסף קרא עו"ד מני ליועמ"ש, מני מזוז, לחשוף בפני ועדת הבחירות המרכזית את החשדות הקיימים נגד ח"כ לשעבר עזמי בשארה בכדי שלחברי הועדה יהיה קל יותר לקבל החלטה על פסילת את בל"ד.