ח"כ ערבי משווה: ישראל פעלה כמו הנאצים

ישראל ניהלה מלחמת השמד ופעלה כמו המשטר הנאצי, כך טוען חבר הכנסת צרצור באיגרת לבוחר הערבי בו הוא מנסה לשכנעו להצביע למפלגת רע"מ תע"ל.

דלית הלוי , י"ד בשבט תשס"ט

חבר הכנסת עבדאללה צרצור מפרסם באתר הרשמי של מפלגתו איגרת לבוחרים הערביים, בה הוא מציג את טיעוניו אודות החשיבות לתת את קולם בבחירות לכנסת למפלגת רע"מ תע"ל (הרשימה הערבית המאוחדת – התנועה הערבית להתחדשות). להלן תרגום קטעים נבחרים מאיגרת זו:

"הבחירות תקבענה את אופיו של הפרלמנט הבא, אם יהיה זה פרלמנט ללא ערבים כפי שרוצות רוב המפלגות הציוניות ובראשן מפלגות הימין הקיצוני, או שיהיו בו חברי פרלמנט ערבים, דבר שיקשה על הפרלמנט לבצע את התוכניות הגזעניות מגד ההמונים הערבים ב'פנים' (ישראל) ונגד עמנו הפלסטיני על אדמתו הגזולה".

"הבחירות מתקיימות בצל מלחמת השמד ותוקפנות פושעת שניהלה ישראל נגד רצועת עזה ובתמיכת כל המפלגות הציוניות מהימין, המרכז והשמאל. היא ביצעה מעשי טבח והותירה אחריה הרס, אשר אין לו דומה בהיסטוריה אלא בתקופות הטטארים והנאצים".

"עלינו להפוך את הבחירות האלה ל: בחירות של נקמה על הילדים, הנשים והזקנים של עזה, בחירות של נקמה מהמפלגות הציוניות העוינות את הציבור והעם שלנו ולסלק אותן מביתנו, בחירות שתיאבקנה באופן איכותי עם המדיניות הישראלית הגזענית, בחירות שהן מאבק בקריאה לחרם החותרת לדחוק אותנו ולהביא אותנו לבידוד ולכניעה. (אנו נתנגד) לקריאות הטרנספר, הגירוש וההרחקה הישראליות... למדיניות הישראליזציה, הציוניזציה והחוקים הגזעניים הישראליים".