מרזל לא יכנס לאום אל פאחם

המשטרה החליטה כי עקב חשש כבד לחיי ישראלים, הוחלט שלא לאפשר את כניסתו של מרזל לקלפי באום אל פאחם. מרזל: ביזיון, בושה וחרפה.

עוזי ברוך , ט"ז בשבט תשס"ט

עקב חשש כבד לחיי ישראלים, הוחלט שלא לאפשר את כניסתו של ברוך מרזל לקלפי באום אל פאחם. כך על פי החלטת מפקד המחוז הצפוני במשטרה.על פי דיווחים מהשטח, נהגו של מרזל עוכב על ידי המשטרה.

ברוך מרזל אמר בתגובה על ההחלטה "זה יום שחור לדמוקרטיה, משטרת ישראל נכנעת בפני קומץ בריונים, היום הוכח שהמשטרה לא שולטת במחוז הצפון. ביזיון, בושה וחרפה".

יו"ר האיחוד הלאומי, יעקב כ"ץ (כצל'ה) אמר "מזוז נכנע לטרור הערבי. נדרוש פסילת הצבעות בקלפיות לא מושגחות".

עשרות מתושבי אום אל פאחם וכוחות גדולים של משטרה, בפיקודו של מפקד מחוז הצפון ניצב שמעון קורן, הגיעו הבוקר לצומת הכניסה לעיר, לקראת הגעתו של פעיל הימין ברוך מרזל, שישמש כיו"ר ועדת  קלפי בעיר.

ברוך מרזל מסר לערוץ 7 כי הוא קיבל אישור להגיע באיחור של שעה לקלפי באום אל פאחם, כדי שלפני כן יוכל לממש את זכות ההצבעה שלו בקלפי הקרובה לביתו. "אני מקווה שמשטרת ישראל לא תיכנע בפני קומץ של פורעי חוק", אמר מרזל בהתייחסו לאיומים עליו. "כפי שלערבים ניתן לכהן כיושבי ראש ועדות קלפי ביישובים יהודיים, אין שום סיבה שנציג של האיחוד הלאומי לא יוכל לכהן כיו"ר ועדת קלפי באום אל פאחם. אני בדרכי לאום אל פאחם בלי לפחד כלל".