דניאלה וייס נעצרה בשדרות

משטרת המחוז הדרומי עצרה לפני זמן קצר בשדרות את דניאלה וייס ושלוש פעילות נוספות, השותפות לארגון הצעדה האמורה לצאת מהעיר לכיוון גוש קטיף.

עוזי ברוך , י"ח בניסן תשס"ט

נעצרה. וייס
נעצרה. וייס
פלאש 90


טוען....

 
משטרת המחוז הדרומי עצרה לפני זמן קצר בשדרות את דניאלה וייס ושלוש פעילות נוספות, השותפות לארגון הצעדה האמורה לצאת מהעיר לכיוון גוש קטיף, צמיד בתום העצרת שתיערך במקום בשעה 12:00 בצהריים.

בדרכה לתחנת המשטרה אמרה וייס לערוץ 7, כי "מה שקורה הומחש לפני כמה דקות על ידי 'צבע אדום' כאשר כל כוחות הביטחון נכנסו למחילות במקום להיכנס לעזה, עד שכלא ניכנס לעזה ולתמיד דבר לא יפתר כאן".

"היה מחזה מביש לראות את כל אנשי כוחות הביטחון נכנסים למחילות במקום לדאוג לביטחון, בושה וחרפה", הוסיפה וייס והביעה את בטחונה בכך שהעצרת והצעדה המתוכננים להיום יצאו לפועל בסופו של דבר.

מעצרן של הארבע בא בהמשך למעצרם של שלושה ממארגני הצעדה אמש לקראת חצות ולאחר שהבוקר עצרה המשטרה עשרה פעילים נוספים, חלקם בעיר שדרות.
 
ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) פנה בדחיפות למפקד המחוז הדרומי בדרישה לשחרר את כל העצורים מארגני צעדת גוש קטיף.

בן ארי טוען שהמשטרה פועלת בצורה בלתי חוקית בניסיון לסתום פיות ודורש מהמשטרה להפסיק לבצע מעצרים בניגוד לחוק.

יו"ר חזית יהודית, ברוך מרזל, קורא לשר המשפטים החדש, פרופ' יעקב נאמן, להוכיח שהשלטון התחלף ולפטר לאלתר את שי ניצן ואת שאר הבכירים בפרקליטות, המאפשרים לעשות פעולות בלתי חוקיות המזכירות את ההתנכלויות והרדיפות בתקופת גירוש גוש קטיף.