המדינה מקצצת אך בבנימין ממשיכים להשקיע

מוסדות חינוך במועצה אזורית מטה בנימין זכו לאחרונה במספר פרסים ארציים. במועצה ישקיעו השנה 4 מיליון שקלים בבנית כיתות חדשות.

שלמה פיוטרקובסקי , כ"ה באייר תשס"ט

תלידים בכיתה
תלידים בכיתה
פלאש 90

מוסדות חינוך במועצה אזורית מטה בנימין זכו לאחרונה במספר פרסים ארציים. בית הספר בכפר האורנים זכה בפרס המצוינות של ארגון "אביחי" למורשת ישראל; ישיבת "אהבת חיים" בכוכב השחר – זכתה בפרס החינוך הארצי של החמ"ד בקטגוריית בתי ספר על יסודיים, ובפרס להוראת בטיחות בדרכים של משרד החינוך; בית הספר הממ"ד בכוכב השחר זכה בתחרות כתיבה יוצרת; ובית-ספר עפרה בנים זכה בפרס הסתדרות המורים ל"חדר מורים פעיל ויצירתי".

מהמועצה נמסר כי עבודת מטה אינטנסיבית נעשית בימים אלה במועצה, עם סיום ההרשמה למוסדות החינוך והגידול הצפוי במספר התלמידים בשנת הלימודים הבאה.

לאחר השקעה של כ-5 מיליון שקלים בשנה שעברה, יושקעו השנה עוד כ-4 מיליון שקלים בכיתות לימוד חדשות בהתאם למספר התלמידים הגדל.

ראש המועצה האזורית, אבי רואה מסר, כי "אני שמח על הנתונים שמוכיחים כי למרות שהחינוך הוא השקעה לטווח ארוך ניתן לראות תוצאות והערכה גם מגורמים חיצוניים על ההשקעה הרבה שנעשית בתחום זה במועצה. אין ספק שנתונים כאלו מעודדים אותנו להמשיך ולהשקיע בחינוך".