ארגון אלמנות ויתומי צה"ל יצטרפו לסגל א'

השר, סטס מיסז'ניקוב שנעתר לפניית יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, להצטרף לרשימת סגל א', אמר כי "מדובר בתיקון עוול היסטורי".

חזקי ברוך , כ' באב תשס"ט

אלמנות צה"ל.
אלמנות צה"ל.
צילום אילוסטרציה.

ועדת השרים לטקסים ולסמלים בראשות שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב צירפה לראשונה את ארגון אלמנות ויתומי צה"ל לרשימת סדרי הקדימה הממלכתיים.

הרשימה המוכרת בשם "סגל א'", כוללת את נציגי השלטון והמדינה, שמוזמנים בקביעות לאירועים ממלכתיים, לקבלת פנים לראשי מדינה וכו'. יש לציין כי הארגונים האחים לארגון אלמנות ויתומי צה"ל, כגון ארגון יד לבנים וארגון נכי צה"ל, נכללים ברשימת סגל א'.
השר, סטס מיסז'ניקוב נעתר לפניית יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, להצטרף לרשימת סגל א'.

יו"ר ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, נאוה שוהם אמרה "אני מודה לממשלת ישראל ובייחוד לשר התיירות סטס מסז'ניקוב על תיקון עוול של שנים, שבו אלמנות צה"ל לא קיבלו את ההכרה המגיעה להם כחלק מארגוני השכול. לאחר פעולה סמלית זו, נמשיך עם מטרותינו ובהם גם קידום זכויותהם של האלמנות והיתומים גם במובנים חומריים וזאת בכדי להבטיח רמת חיים נאותה לאלמנות והחזרת החיוך ליתומים".

השר סטס מיסז'ניקוב אמר כי "מדובר בתיקון עוול היסטורי המהווה נדבך חשוב נוסף בפעילותי ובפעילות ישראל ביתנו בכנסת, למען אלמנות, יתומי ונכי צה"ל, וכך נמשיך לעשות גם בעתיד".