סער לסגנים: סייעו לי במאבק על התקציב

שר החינוך גדעון סער פנה לסגני ראשי הרשויות, "אני צריך שותפים למאבק על התקציב ואתם אלה העומדים מול האזרחים והתושבים".

שלמה פיוטרקובסקי , ז' בכסלו תש"ע

שר החינוך גדעון סער הופיע הבוקר בכנס השנתי של פורום סגני ראשי הרשויות המקומיות המתכנס זה היום השלישי במלון 'רמדה' בירושלים.

שר החינוך פנה אל הסגנים בבקשה שיהיו מוכנים למאבק עתידי בעוד חודשים ספורים על תקצוב משרד החינוך "אני צריך שותפים למאבק ואתם אלה העומדים מול האזרחים והתושבים ואתם יודעים מה הצרכים ומה החוסרים, לכן אני מודיע לכם מספר חודשים מראש- אזדקק לעזרתכם במאבק על תקציב בחינוך".

שר החינוך ביקש מהסגנים לפעול לחיזוק ולעידוד תנועות הנוער ברשויות המקומיות כפתרון אמתי לבעיית האלימות והאלכוהול, "הנושא של חיזוק תנועות הנוער זה דבר גדול שיזניק את הרשות שתפעל בתחום. אמר השר והוסיף "חיזוק תנועות הנוער יוריד אלימות, יוריד את השימוש באלכוהול ויגביר את הערכים למען תרומה לחברה".

השר סער שם דגש בדבריו על הצורך בהשקעה בחינוך במדינת ישראל "אנו חיים בעולם תחרותי ואם לא נשקיע לא נצליח להתחרות. אנחנו חייבים לעבור למהל של שינוי סדר העדיפויות הלאומי", והוסיף, "אני מאמין שזה לא פחות חשוב מהטנקים".

יו"ר פורום הסגנים ומ"מ ראש העיר בת ים, אורי בוסקילה, הודה לשר על פעילותו הנמרצת מאז נכנס לתפקידו ואף התחייב בפניו שיזכה לגיבוי ותמיכה של הסגנים במאבקו.