כך השמאל מחדיר דעותיו לצבא
מרצות בצה"ל: מדינת ישראל קמה בטעות

הפורום לחוסן צה"ל חושף נתונים על חדירה של נשות שמאל קיצוני שמגיעות להרצות בבסיסי צה"ל ומנצלות את הבמה כדי לשטוח את השקפת עולמם

בני טוקר , ט' בטבת תשע"א

כוחות צה"ל
כוחות צה"ל
פלאש 90

קבוצת קצינים ואזרחים "הפורום לחוסן צה"ל", הציגה באחרונה בכנס של מכון בגין-סאדאת נתונים על חדירה של נשות שמאל קיצוני לתוככי צה"ל. החדירה נעשית לדבריהם באמצעות חוקרות המועסקות ע"י גוף הקרוי יוהל"ן, יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים.

דובר הקבוצה, אל"מ (מיל.) רז שגיא אומר לערוץ 7, כי מדובר בקבוצה של נשות שמאל, ששמותיהן מופיעים באתר יוהל"ן, הן מרצות בצה"ל למרות שהן שייכות לשמאל הקיצוני וכל המחקרים שלהן נערכים על בסיס אג'נדה פוליטית מובהקת.

לדבריו אותן נשים מופיעות בבסיסי צה"ל למרות שחלקן מדבר על כך שמדינת ישראל קמה בטעות, "אלה נשים שחתומות על עצומות כנגד צה"ל, הן בעד טלי פחימה ובעד סרבנות על רקע שמאלי".

לטענתו אותן נשים שפועלות במשך שנים למען הכנסת בנות ליחידות הקרביות עושות זאת כדי להחליש את הצבא. "הן תמיד משתמשות בנימוקים של שוויון וצדק חברתי, אבל בפועל הן רוצות להפוך את הצבא לפחות מיליטריסטי (צבאי ולוחמני). כשמביאים בחורה לתוך יחידה של גברים מעבר לפגיעה הפיזיולוגית בבנות, זה פוגע גם במורל היחידה ומרחיק את החיילים הדתיים מצה"ל".

מצגת בנושא לחץ כאן