לירושלמים מגיע תואר שני במנהל עסקים

המועצה להשכלה גבוהה אישרה ל'מכון לנדר – המרכז האקדמי ירושלים' לפתוח תכנית לימודים לתואר שני M.B.A במנהל עסקים.

בני משה , י"ב בשבט תשע"א

המועצה להשכלה גבוהה אישרה ל'מכון לנדר – המרכז האקדמי ירושלים' לפתוח תכנית לימודים לתואר שני M.B.A במנהל עסקים. בית הספר למנהל עסקים של מכון לנדר הוא הגדול בירושלים עם למעלה מ-1000 סטודנטים לתואר ראשון, וקבלת האישור לפתיחת תכנית הלימודים לתואר שני מהווה שלב נוסף בהפיכת מכון לנדר למוביל בירושלים.
 
"עולם העסקים של היום דורש מעבר לכשרון וניסיון, גם השכלה אקדמית מקיפה." אומר פרופ' יורם מיתקי, דקן בית הספר למנהל עסקים במכון לנדר, "התכנית שלנו ייחודית בכך שאין בה התמחות אלה היא מקיפה ורחבה וכוללת את כל התחומים בהם צריך מנהל להתמחות- ניהול, מימון, שיווק וחשבונאות. לעתים התמחות באה על חשבון הראייה הכללית אך אנו ראינו חשיבות להכשיר את המנהלים לנהל את הארגון כולו בתקופה מורכבת."
 
פרופ' מיתקי מסביר למי מיועד התואר, "קהל היעד שלנו הוא מנהלים מובילים במשק הישראלי והירושלמי, וכאלה הרואים עצמם מנהלים בעתיד. לכן גם השתדלנו להביא מרצים בעלי שם שמעבר לידע האקדמי גם מחוברים אל המציאות הכלכלית המעשית. חשוב לנו לאפשר למנהלים שילמדו אצלנו להמשיך לפתח את הקריירה שלהם ולכן הלימודים יתקיימו יומיים בשבוע- יום אחד אחה"צ וביום שישי בבוקר."
 
בשנים האחרונות הפך מכון לנדר למוביל בירושלים. עובדה זו לא נעלמה מעיני הועדה שמינתה המועצה להשכלה גבוהה לבחון את מוכנות המכון ללימודים לתואר שני. המועצה להשכלה גבוהה קבלה את המלצת הוועדה להעניק למכון לנדר את האישור לפתוח תכנית לימודים לתואר שני במנהל עסקים.