המושל מייק האקבי מגיע לכנסת

מושל ארקנסה לשעבר, מייק האקבי, יהיה בשבוע הבא אורחו בכנסת של ח"כ ניסים זאב. האקבי מתכוון לרוץ לנשיאות ארה"ב בעוד כשנתיים.

חזקי ברוך , כ"ד בשבט תשע"א

Mike Huckabee
Mike Huckabee
David Ball

שדולת הכנסת לישראל, יהדות ואתיקה גלובלית בראשות ח"כ נסים זאב, תארח את המושל מייק האקבי (Mike Huckabee) בכנסת ביום שני הקרוב.

ח"כ ניסים זאב מציין כי מושל ארקנסה לשעבר, מייק הוקבי, היה מועמד בבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2008 וזוכה כעת לעדיפות בסקרים בין המועמדים של המפלגה הרפובליקנית לבחירות לנשיאות ארה"ב בעוד שנתיים. השחקן הנודע ופעיל המפלגה הדמוקרטית גון ווט ילווה את המושל בביקורו בכנסת. 

השדולה תקיים בנוכחותו דיון בנושא "התמודדות ישראל והתפוצות עם האנטישמיות והדה-לגיטימציה ביום הבינלאומי למאבק באנטישמיות".
  
המושל הוקבי ישא דברים על זכויות העם היהודי כילידים ע"פ "הכרזת האו"ם לזכויות ילידים" והשפעת אימוץ ההכרזה על ידי ממשל אובמה, השפעת תוצאות הבחירות האחרונות בארה"ב על היחסים בין  ארה"ב וישראל ושיתוף פעולה בין המפלגה הרפובליקנית וממשלת ישראל במאבק נגד הדה-לגיטימציה של ישראל בזירה הבינלאומית.

אחרי פרישתו מהמרוץ החל לשמש כפרשן של רשת החדשות פוקס ניוז, והחל מספטמבר 2008 מגיש שם תוכנית שבועית הקרויה על שמו, בה הוא מראיין אורחים ופרשנים בהשתתפות קהל חי.