מועמד לנשיאות ארה"ב:
זכותם של הישראלים לגור בכל חלקי ארץ ישראל

"זה בלתי נתפש שמתקיים דיון בשאלה האם מותר לישראלים לחיות בישראל", אמר מושל ארקנסו לשעבר והמועמד לנשיאות ארה"ב.

יוני קמפינסקי , כ"ו בשבט תשע"א

שכונה יהודית חדשה במזרח ירושלים

טקס הנחת אבן פינה התקיים בצהריים (שני) לשכונה חדשה במתחם ישיבת ההסדר בית אורות הממוקמת ברכס הר הזיתים במזרח העיר ירושלים.  
 
באירוע התייחס השר פרופ' הרשקוביץ לבנייה בכל חלקי ירושלים "בנייה בכל חלק של ארץ ישראל בכלל ובירושלים בפרט אינה מעכבת שום שלום. כל בנייה בירושלים רק מרבה שלום. אנחנו רוצים הרבה שלום ולכן מתפללים ששכונת בית אורות תהווה מודל לתנופת הבנייה בירושלים ובכל ארץ ישראל. בניית השכונה החדשה גם מדגימה לעולם כולו שירושלים היא אי מיוחד של יציבות באזורינו. יציבות של שלום".


 
אחריו, דיבר מושל ארקנסו לשעבר ומועמד מוביל לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הרפובליקנית, מייק האקבי, "זה בלתי נתפש שמתקיים דיון בשאלה האם מותר לישראלים לחיות בישראל. לא הייתי מוכן לסבול כאזרח אמריקני שיאמרו לי כי אינני יכול להתגורר במקום מסוים בארצות-הברית. כוחות רבים פועלים נגד היהודים ולא מאפשרים להם לחזור למולדתם. זה התמצית של החופש, וצריך להילחם לא רק על הזכות לחיות, אלא על הזכות לחיות בחופש. הגעתי לכאן כי אני רוצה להצטרף למאמץ הזה, ולמאמץ שישראל תמשיך להיות הבית של העם היהודי".
 
השחקן ההוליוודי ג'ון ויוט אשר גם נכח באירוע אמר "אני גאה מאוד להיות כאן יחד עם כל מי שמאמין בצדק ובמורשתו של העם היהודי. כאשר אני רואה אתכם, אני רואה את כל הגדולים, שבמשך מאות שנים, חלמו  להעביר את המורשת לדור הבא, ועל ההקרבות, הקושי והסבל שעברו לשם כך. ועכשיו אתם כאן, זה הזמן שלכם, ואתם עושים מה שאתם צריכים לעשות:  להכין את הדורות הבאים, על מנת להיות התקווה של העולם".

חדשות ועדכונים - הצטרפו לערוץ 7 בפייסבוק