"דברי תא"ל אלון נותנים לגיטימציה לרצח"

ועדי המתיישבים תוקפים דברים שצוטטו ברשת ב' מפי "קצין בכיר", לפיהם הפיגוע בא כתגובה ל"תג מחיר". לטענתם הדובר הוא תא"ל ניצן אלון.

שלמה פיוטרקובסקי , ז' באדר ב תשע"א

תג מחיר?
תג מחיר?
"קצין בכיר" צוטט ברשת ב' על ידי הכתבת הצבאית כרמלה מנשה, כמי שטוען כי הפיגוע הרצחני באיתמר בא כתגובה לאירועי "תג מחיר" שאירעו לאחרונה בשומרון.
 
בועדי המתיישבים טוענים, כי הקצין שצוטט הוא מפקד אוגדת איו"ש, תא"ל ניצן אלון. בועדי המתיישבים קובעים, כי "דבריו המרושעים והחצופים של מפקד האוגדה ניצן אלון על כך שהרצח באיתמר הוא תג מחיר לתג מחיר כשאין בידיו רוצחים כדי לדעת זאת, מבטאים את משאלות ליבו וממחישים את עומק הסיאוב המוסרי בו נתון הפיקוד הבכיר בצה"ל, שבשנים אחרונות מפקיר את ביטחונם של אזרחי מדינת ישראל על ידי רפיון ידיים במלחמה נגד הערבים".
 
לדבריהם, "קצינים אלו מפנים את נשקו של צה"ל לעבר מתיישבים בחוות גלעד ומסיתים את חייליהם כנגד בוני הארץ המתיישבים וכנגד יהודים בעלי לב יהודי בהפגנות המחאה שפרצו אמש".
 
"אלון עצמו באמירותיו הספוגות בשנאה ובטמטום, הנותנות לגיטימציה לרצח תינוקות והוריהם מייצר את האנרכיה ומזמין בפיו ומסית את האויב הערבי להמשיך ולפגוע ביהודים. עם ישראל מאס מזמן בסיאוב המוסרי העובר על פיקוד הצבא הבכיר וקורא להחלפתו", מוסיפים בועד.