'לנקוט הליכים נגד מי ששידר את האח הגדול'

ח"כ מיכאל בן ארי קורא לרשות השניה לנקוט בהליכים נגד זכיינית ערוץ 2 'קשת', שהחליטה לשדר אמש את התכנית 'האח הגדול'.

שלמה פיוטרקובסקי , ז' באדר ב תשע"א

מי החליט לשדר? האח הגדול
מי החליט לשדר? האח הגדול
פלאש 90

ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) קורא לרשות השניה לנקוט בהליכים נגד זכיינית ערוץ 2 'קשת', שהחליטה לשדר אמש את התכנית 'האח הגדול', בעוד נרצחי הפיגוע באיתמר עדיין מוטלים לפנינו.

במכתב ששיגר בן ארי לנכ"ל הרשות השניה, מנשה סמירה, נאמר כי "עוד לא יבש הדם ועוד לא נקברו נרצחי הטבח באיתמר ולצערי החליט מאן דהוא באטימות וחוסר התחשבות לשדר תוכנית שעשועים ולבדר את אזרחי מדינת ישראל בו בשעה שחלק גדול מהם נמצא באבל".

לדברי בן ארי, "התנהלות זאת ראויה לכל גינוי. מתעורר אצלי ספק רב האם הרשות השנייה הייתה נוהגת באותו האופן אילו היה מדובר בשחיטתם של ילדים (חלילה וחס) בתל אביב". 

בן ארי מציין אמנם, כי "אני לא מתעלם מהשיקולים הכלכלים שהניעו את מקבלי ההחלטות ואולם כולנו צריכים לזכור שבני עם אחד אנחנו. אבי המשפחה מאיתמר שירת בצה"ל שזה עתה חזר משירות מילואים, הוא אזרח נאמן של מדינת ישראל וכאשר אנו עוסקים בטבח של משפחה כולל ילדים ותינוקות נדמה לי שהשיקול המוסרי היה צריך לגבור על השיקול הכלכלי".

"אבקש לציין ולהדגיש כי בשעה ששודרה התוכנית הגופות עדין התבוססו בדמם בזירת  הרצח. אשר על כן ולאור כל האמור לעיל אבקש ממך לנקוט בצעדים נגד מי שהחליט את ההחלטה האומללה", חותם בן ארי את מכתבו.