פרסום ראשון: ארומה לא תמכור חמץ בפסח

סמנכ"ל שיווק ארומה ישראל, אמיר איצקוביץ לערוץ 7: ההחלטה לא למכור חמץ בשום סניף בפסח באה מדרישת הציבור

חזקי ברוך , כ"ד באדר ב תשע"א

לראשונה מזה 17 שנה, ארומה תוריד מכל סניפיה ברשת את החמץ בחג הפסח.

כיום מונה הרשת מעל 100 סניפים בארץ ובעולם, מתוכם 51 סניפים כשרים בימי השנה כולה ויהיו כשרים גם בפסח עם תוצרת מאפים, לחמים ועוגות באיכות גבוהה בהכשר הרבנות הראשית.
 
סמנכ"ל שיווק ארומה ישראל, אמיר איצקוביץ', אמר בראיון לערוץ 7 כי ההחלטה לא למכור חמץ בשום סניף בפסח באה מהציבור, "המודעות שיש הרבה לקוחות רגישים לנושא של החמץ בפסח ובכך שסניפי ארומה נמצאים במקומות ציבורים החלטנו שיש לתת כבוד לרצונותיו של הקהל הרב הפוקד את סניפינו". 
 
איצקוביץ' ציין כי בסניפי ארומה בישראל ימכרו במהלך הפסח מוצרים הכשרים תוך כדי שמירה על רמה גבוהה דבר שיאפשר פתרון לכל האנשים. "במהלך הפסח ימכרו בכל סניפי הרשת מוצרים כשרים בניהם 'לחמניה' כשרה לפסח, עוגת גבינה פירורים, עוגיות מרוקאיות, הגדלנו משני מאפים שהיו עד היום לשבעה מאפים שונים שכולם יהיו כשרים לפסח".

כמחצית מסניפי הרשת כשרים ופזורים ברחבי הארץ מהדרום ועד הצפון. חלק מהסניפים הכשרים הינם בשריים וחלביים כאשר במטבחם יש הפרדה מוחלטת בין האזור הבשרי לחלבי כמו כן גם בין הכלים.

נציין כי לאחרונה שכרה ארומה את שירותיו של משרד יחסי הציבור במגזר הדתי-חרדי 'מאיר ועקנין' כחלק ממאמצי הרשת להרחיב את נגישות סניפיה לקהל לקוחות נוספים, בכללם המגזר הדתי. לאחרונה ביקר ערוץ 7 בסניף ממילא בירושלים ולמד שיעור בקפה ממדריך הקפה של הרשת. צפו בוידיאו.