הורים שכולים מאלמגור:
נגיש תלונה ונחדש הפעילות

הורים שכולים מטעם ארגון אלמגור הודיעו כי בכוונתם להגיש תלונה למועצת העיתונות נגד ערוץ 2 ובמקביל לחדש את הפעילות נגד מטה שליט.

עוזי ברוך , ו' באייר תשע"א

הפריצה לטקס אתמול
הפריצה לטקס אתמול
צילום: פלאש 90
הורים שכולים מטעם ארגון נפגעי הטרור "אלמגור" הודיעו הערב (שלישי) כי בכוונת להגיש תלונה למועצת העיתונות נגד ערוץ 2 לאחר שנודע כי כתבת מטעמם ליוותה את יואל שליט מאתמול בצהריים ועד אחרי הפריצה בטקס הממלכתי בהר הרצל בירושלים.
 
כמו כן הודיעו ההורים כי לאור המקרה אמש בכוונתם לחדש את הפעילות נגד מטה שליט הקורא לשחרר מאות מחבלים כחלק מעיסקה לשחרור החייל.
 
ההורים מזכירים בהודעתם את דברי ראש המוסד לשעבר מאיר דגן, שגילה לאחרונה כי בעקבות העסקה לשחרור אלחנן טננבוים נרצחו 231 ישראלים.
 
הערב פורסם בחדשות ערוץ 2 כי בעיצומו של יום הזיכרון התיישבו בני משפחת שליט והכינו את השלטים איתם יפרצו לטקס.

"כל יום קשה, אבל היום קשה במיוחד כשזוכרים את כל הנופלים ואנחנו נמצאים כאן כדי שלא תהיה עוד משפחה שתצטרך לציין עוד יום זיכרון אחד כואב", מדגישה אביבה שליט ולא מביעה חרטה על המחאה: "בשביל גלעד אנחנו עושים הכל, כל דבר כשר".

את השלטים החביאה חברתו של יואל שליט והם לא נמצאו בבידוק הביטחוני. אחרי המשואה הרביעית ניתן האות ובני הזוג פורצים עם השלטים לעומק הרחבה. "אני מקווה שעם ישראל יבין מאיפה זה מגיע", אומרת החברה, "שזה לא מגיע ממקום של התרסה אלא דווקא מהמקום שאנחנו מאוד אוהבים".