אלביט תספק מטעדים למטוסים במדינה באסיה

אלביט זכתה בחוזה בהיקף כספי של כ-20 מיליון דולר, לאספקת עשרות מטעדים מסוג CoMPASSTM למטוסי סיור ימי עבור מדינה באסיה.

ניר הר זהב , י"ד באייר תשע"א

אלביט
אלביט
יחצ

אלביט מערכות בע"מ הודיעה היום כי זכתה בחוזה בהיקף כספי של כ-20 מיליון דולר, לאספקת עשרות מטעדים מסוג CoMPASSTM למטוסי סיור ימי עבור מדינה באסיה.

מדינה זו, המפעילה את אחד מציי מטוסי הסיור הימי הגדולים בעולם, בחרה במטעדים מסוג CoMPASSTM כפיתרון להגנה על חופיה. אספקת המערכות תתבצע במהלך שנתיים.

המטעד מסוג CoMPASSTM , שפותח ומיוצר בחברה הבת אלביט מערכות אלקטרו-אופטיקה-אלאופ (אלאופ), הותקן כבר במאות פלטפורמות אוויריות, כולל במטוסים ללא טייס.

מטעד ה- CoMPASSTM נמנה עם משפחת מטעדי ה -15 אינץ' וכולל מערכת תרמית מתקדמת, מד טווח לייזר וערוץ יום, ומאפשר תצפית איכותית גם בתנאי מזג אוויר קשים. המטעד משולב במערכות המשימה של המטוס, כגון מכ"מ הסיור הימי ומערכת השליטה והבקרה, ומעניק לצוות המטוס יכולות משימה משופרות.

עדי דר, מנכ"ל אלאופ, מסר: "אנו גאים על בחירתנו לפרויקט זה, המעידה על שביעות רצון הלקוח מאיכות ומתיפקוד המערכות שסופקו במסגרת החוזה הקודם. מערכות התצפית הימיות, הן למטוסי סיור ימיים והן לספינות, נוטלות חלק חיוני בהגנת הגבולות הימיים של מדינות רבות בעולם ואנו מקווים כי מדינות נוספות יבחרו בפתרונות המתקדמים שאנו מציעים". דר ציין כי לאור הגידול בביקוש הכפילה אלאופ את כמות המטעדים המיוצרים על ידה ומיועדים לשילוב במטוסי סיור ימיים.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il