רגב: תוקפי - אנשי שמאל שמנצלים מחאה צודקת

ח"כ רגב שהותקפה בברוטאליות במאהל המחאה על מחירי הדיור, קובעת: תוקפי היו פעילי שמאל שמנצלים את המפגינים.

שמעון כהן , ט"ו בתמוז תשע"א

האמת נחשפת. רגב
האמת נחשפת. רגב
פלאש 90

חברת הכנסת, מירי רגב, משיבה מלחמה לתוקפיה במאהל המחאה להורדת מחירי הדיור וקובעת: אלו היו אנשי שמאל המנצלים את תמימותם של מפגינים תמימים.

חברת הכנסת רגב שהותקפה כזכור על ידי צעירים מיושבי מאהל המחאה במרכז תל אביב שקראו לעברה ביטויי גנאי, קללות, ביצעו לעברה תנועות מגונות, קראו כלפיה  'פשיסטית' ואף שפכו עליה מים מבלי שאפשרו לה להביע תמיכה במאבקם.

חברת הכנסת עזבה את המקום ולדבריה מאחורי המחאה עומדים גורמי שמאל שתקפו אותה בשל עמדותיה המדיניות. היא מזכירה שבניגוד לאופן הברוטאלי בו היא התקבלה, חברי הכנסת דב חנין וניצן הורביץ התקבלו בזרועות פתוחות. היא מזכירה גם את אופי הקריאות לעברה, קריאות בנוסח 'פאשיסטית' שגם מקורן הוא בהתנגדות לעמדותיה המדיניות והיותה חברת ליכוד.

בנוסף לאלה מציגה חברת הכנסת רגב את מודעת הקריאה לצעירים להגיע למתחם המחאה, קריאה שעליה מתנוסס הלוגו של תנועת 'בית' הקוראת 'כן למדינה פלשתינית'. קריאה זו הופיעה במפורש כחלק מהלוגו הקורא למפגינים להגיע למתחם המחאה.

חברת הכנסת רגב קובעת כי מארגני המחאה מנצלים ניצול פוליטי את תמימותם של צעירים המבקשים למחות את מחאתם הצודקת על מחירי הדיור. כמו כן היא מבקרת את דרישתם למגורים במרכז תל אביב מבלי להיות נכונים לאתר מגורים במעטפת התל אביבית המרוחקת מעט יותר וזולה הרבה יותר.