"באר שבע איבדה את כיפת הברזל שלה"

סגן ראש עיריית באר שבע בדמעות לערוץ 7: רצח רבי אלעזר אבוחצירא הוא זעזוע עמוק, כיפת הברזל וחומת המגן של העיר קרסו ביום הרצחו.

חזקי ברוך, באר שבע , ב' באב תשע"א

סגן ראש עיריית באר שבע
סגן ראש עיריית באר שבע

סגן ראש עיריית באר שבע, עופר כרדי, אומר בראיון לערוץ 7 כשדמעות זולגות מעיניו, "רצח רבי אלעזר אבוחצירא הוא זעזוע עמוק, מכה שלא ראתה באר שבע מעודה, כיפת הברזל של העיר וחומת המגן שלה קרסו ביום הרצחו,  אלה ימים קשים שעוברים על העיר באר שבע שלא ידע מעודה חורבן כזה , אני מקווה שנאזור כוחות כולנו למחוק את הפערים והווקום שנוצר מאז לכתו של הרב שרק חיבר, קישר, יעץ ובירך, ר' אלעזר שרק עזר, אנו כואבים ובוכים, קשה לנו מאוד, הגעתי למשרד  וביקשתי לעזוב הכול ולהגיע כאן לביתו. העיר רותחת ולא רגועה כל פרנסי העיר מנסים למצוא מוצא ירגיע ויחזיר את העיר למסלולה".
 
פשע מתועב שלא ניתן לעכל, אומר כרדי, "בשורשי השורשים של העיר קבע הרב את מושבו , ואני מאמין שימשיך לעשות למען העיר מלמעלה, אנחנו היום חשופים ללא אבא, קשה לדבר וקשה לעשות , זה ימים של בין המיצרים ימים של חורבן והחורבן נפל עלינו ממש כרעם באמצע הלילה, דקירת סכין פשע מתועב שאי אפשר לעכל, לא היה בהיסטוריה רצח שכזה, הכאב הוא כאב עמוק לכול העיר באר שבע ולעם ישראל כולו".