החוף הנפרד בת"א: הצניעות תשמר

יו"ר המועצה הדתית בת"א מעדכן על שדרוגי החוף הנפרד: "במקום בד יוטה, קורות עץ יפרידו בין החופים. החוף יענה על כל הקריטריונים".

תגיות: החוף הנפרד
בני טוקר , י' באב תשע"א

משדרגים חופים בתל אביב
משדרגים חופים בתל אביב
פלאש 90

יו"ר המועצה הדתית ת"א יפו, אלדד מזרחי, מדווח לערוץ 7 על פתיחתו המשודרגת של החוף הנפרד שרתון-נורדאו בת"א מייד לאחר תשעה באב, "זהו חוף ותיק שקיים כבר שנים רבות. עיריית ת"א יפו השקיעה מיליוני שקלים לצורך השיקום של החוף שנפגע בסערה הגדולה בחורף. ניזוקו קווי ההפרדה, שובר הגלים, סוכת המציל ואלמנטים נוספים. על פי החלטת המהנדסים החוף נסגר לטובת שיפוץ והפתיחה החדשה תהיה מייד אחרי תשעה באב".

אלדד מזרחי אומר שהמתרחצים יקבלו חוף משודרג, מודרני ובמקביל חוף צנוע, "חברת אתרים ערכה את השיפוצים. ועכשיו אחרי שהעבודות הסתיימו הציבור יקבל חוף עם כל האביזרים המודרנים, עם מקלחות מרווחות והפרדה מצוינת בין החופים. במקום בדי יוטה הוצבו קורות עץ".

הוא מציין שהחוף עומד בכל כללי הצניעות והתלונות שנשמעות מדי פעם על דרכי הגישה לחוף הם קנטרניות, "הרי אין סוף לדרישות הצניעות. תמיד אפשר לטעון שהדרך לחוף לא צנועה, אבל באמת הרי צריך לקחת בחשבון שאי אפשר לעשות הפרדה ברחובות תל אביב, ובעונה הזאת אין צניעות ברחובות העיר. בסך הכול יש בעיר אנשים דתיים וגם חרדים שחיים ועובדים פה, הם יודעים איך להתנהל בעיר שרמת הצניעות בה אינה גבוהה. אני חושב שההפרדה בחוף עצמה עולה בקנה אחד עם כל הדרישות ההלכתיות. זה חוף עם מסורת ארוכת שנים. ציבור גדול מגיע לרחוץ בחוף הנפרד בתל אביב, אנשים ייהנו מהחוף החדש והאיכותי ששופץ ושוקם וב"ה החנוכה הרשמית מייד אחרי תשעה באב".