בן-ארי ליועמ"ש: העובדת הזרה עדיפה על פני?

ח"כ מיכאל בן ארי מוחה על שהיועץ המשפטי ויינשטיין טרם השיב למכתבו מלפני שבוע, אך הזדרז לעסוק בטיפול בעובדת הזרה של שרה נתניהו

בן שאול , ב' באלול תשע"א

מיכאל בן ארי. היועץ לא השיב
מיכאל בן ארי. היועץ לא השיב
פלאש 90

ח"כ מיכאל בן ארי שלח היום מכתב ליועץ המשפטי לממשלה עו״ד יהודה ווינשטיין, ובו הוא מוחה כי עד כה לא קיבל תשובה לפנייתו בשבוע שעבר בעניין הכנסת כוחות מצרים לסיני, בעוד היועמ"ש הזדרז לטפל בנושא העובדת הזרה של שרה נתניהו.

ח"כ בן ארי כותב לוויינשטיין, כי "לפני כשבוע פניתי לכבודו, בעניין כוונת שר הביטחון להכניס כוחות מצרים לסיני. עד היום לא קיבלתי כל התייחסות לפנייתי זאת. (אפילו לא בנוסח לקוני, של: ״קיבלנו והעניין בטיפול").

"כחבר כנסת בישראל הייתי שמח להיות במעמדה של העובדת הזרה של שרה נתניהו שעניינה נדון אצלך השבוע. שם ידעת לתת חוות דעת משפטית נחרצת, תוך שעות אחדות, כאילו מדובר בסוגיה אסטרטגית שגורלה של מדינת ישראל תלוי בה" – כותב בן ארי – "אני שואל את עצמי,במה שפר מעמדה של העובדת הזרה משל חבר בית הנבחרים?

במה מצאת חשיבות יתר לעניין פעוט וצהוב כגון יחסי שרה נתניהו והעובדת זרה, לעומת העניין האקוטי של הפרת הסכמים ללא הליך חקיקתי מתאים?"

 בן-ארי מסיים את מכתבו בבקשה "מכבודו למלא את תפקידו כמי שמפקח על פעולות הממשלה ולתת את חוות דעתו המשפטית, בעניין מהלכיו של שר הביטחון. מצפה עדיין לתשובתך".

גם על מכתבו זה עדיין לא הגיעה תשובה מהיועץ המשפטי לממשלה.

העתק המכתב נשלח למבקר המדינה מיכה לינדנשטראוס.