מול בית המשפט העליון:
"דורית! תזכרי לדיראון עולם"

פעילים של ועדי המתיישבים בשומרון ובנימין הגיעו אחר הצהרים, סמוך לבית המשפט העליון בירושלים, עם אבנים שבורות מההרס במגרון.

ישי קרוב , ו' באלול תשע"א

ממתינה בכליון עיניים. בייניש
ממתינה בכליון עיניים. בייניש
פלאש 90טוען....

פעילים של ועדי המתיישבים בשומרון ובנימין הגיעו אחר הצהרים (שני) לכניסה לבית המשפט העליון בירושלים והחלו להניח חפצים שבורים פסולת בניין, מההריסות הלילה במגרון. על האבנים תלו שלט בו נכתב "דורית. תזכרי לדורות לדיראון עולם".
 
בוועדי המתיישבים אמרו: "חשוב לזכור, שכל הסיפור של מגרון קרה בזכות שני דברים - הראשון, ראש הממשלה שכח את החינוך שקיבל בבית ולא עמד בדיבורו לשמור על ההתישבות ביש"ע".

"השני, מבחינה משפטית לא היה לאנשי מיגרון שום סיכוי לאחר שבית המשפט סירב לדון עימהם בהוכחות שבידיהם ובכל הזדמנות הקשה עליהם כדי להגיע בסופו של דבר לתמונות ההרס שראינו הבוקר. דורית בייניש המשיכה להוביל את הקו האנטי מתיישבי, אנטי ציוני ואנטי התיישבותי ורצינו להזכיר לה שזה ייזכר לדורות".

פעיל בועד מתיישבי השומרון, מתנאל וינברגר, מסר לערוץ 7 כי "בית המשפט העליון מוכיח בכל ההחלטות שלו שהוא מוטה פוליטית, פועל באופן אוטומטי לפי רצונותיהם של ארגוני השמאל. הגיע הזמן שהציבור בישראל יתעורר ויבין שגב' בייניש פוגעת בערכים הבסיסיים ביותר של הציונות".

בנוסף, נערכים המתנחלים לקראת פעילות בעקבות הרס הבתים במגרון. צפויות חסימות במספר רב של צמתים וכבישים.