יריד המעצבים חוזר לבירה

יריד המעצבים לאישה הדתית "הוד והדר לבושה" חוזר לירושלים. - 50 מעצבות יציגו את מיטב פרטי האופנה. הכניסה לנשים בלבד.

אורנית עצר , י"ג באלול תשע"א

למצוא את כיסוי הראש המתאים
למצוא את כיסוי הראש המתאים
יח"צ

במסגרת ההכנות לחגים , כמיטב המסורת,  יריד "הוד והדר לבושה" - יריד המעצבים לאישה הדתית המקורי , יפתח בקול תרועה עם מיצג של  50 מעצבות ומותגים מובילים תחת קורת גג אחת, המציעים מענה כולל לאישה הדתית, עם פריטי אופנה,  ביגוד, נעלים ואקססוריז שישדרגו את המראה לקראת ארוחות החג.

נורית כהן יוזמת היריד מספרת כי "היריד נולד במטרה לאגד את מיטב המעצבות בעיקר לקראת החגים לקניה נעימה ונינוחה לנשים הדתיות . כחובבת אופנה ו"משוטטת" בקניונים ובירידים ראיתי שיש קושי רציני למצוא בגדים המתאימים לאישה הדתית, וגם אם כבר נמצא הבגד המיוחל חסר כיסוי הראש שיתאים. האישה הדתית ידועה כצרכנית טובה ונבונה ורוכשת הרבה יותר בגדים כי היא נזקקת למלתחה נוספת לשבת ולחג".

לדברי נורית כהן "ייחודו של היריד הזה  הוא בעיקר בכניסה לנשים בלבד. לאחר תשעה ירידים אני יכולה להגיד בוודאות שאישה קונה יותר בנחת ובחוכמה כאשר אין גברים בסביבה, כל החוויה היא מיוחדת. ביריד יש הכול – בגדים, נעלים, תכשיטים, כיסויי ראש, מתנות לחג והמגוון הוא איכותי וגדול. בנוסף למעצבות הקבועות והמיוחדות יש תמיד חידושים והקהל מרגיש זאת".

בין משתתפות היריד תמצאו את המעצבות אנה מאייר, גודי, פרופיל, אלייה, שרית שרף, גילית, שדה בר, אמה, הודיה לוביץ, ענת גילר, הוונלי, מטליקה, באה באהבה, פשוט ולבן. וכמובן גם בתחום האקססוריז יבלטו השנה מעצבות הכובעים, המטפחות, צעיפים,  כיסויי ראש ייחודים ועוד.

יריד "הוד והדר לבושה" נחשב ליריד המבוקש ביותר בקרב נשות המגזר הדתי על כל גווניו. במסגרת היריד, שפתוח לנשים בלבד (למעט מתחם קפה מיוחד לגברים), יכולות הנשים למדוד במקום את הפריטים, ליהנות מקניית מתנות לחג במחירים אטרקטיבים במגוון דוכני מתנות שיוצבו באולם ביניהם: כלי בית, כלי בישול, מארזי שי, בגדי ילדים, כיפות  ועוד.

היריד יתקיים בתאריכים 13-15/9/11  בבנייני האומה בירושלים. שעות פעילות : שלישי 14:00-23:00, רביעי 10:00-23:00, חמישי 10:00-23:00