"פרס האמונה" של מעגלים ניתן למרים פרץ

הפרס ניתן מידי שנה לדמויות בולטות בחברה הישראלית. מרם פרץ לבנות: "כל אחת מכן צריכה להדליק את האור האישי שלה ולהרים אותו לגובה"

בני משה , כ"ג באלול תשע"א

מרים פרץ מקבלת את פרס מעגלים
מרים פרץ מקבלת את פרס מעגלים
תנועת מעגלים

בכנס השנתי של ארגון "מעגלים" שהתקיים היום (ה') בבנייני האומה בירושלים קיבלה מרים פרץ את פרס ה"אמונה" מידי ארגון "מעגלים".

הפרס ניתן מידי שנה על ידי ארגון "מעגלים" לדמויות בולטות בחברה הישראלית אשר בעזרת העצמה אישית ואמונה עצמית הצליחו לצאת ממעגל של קושי בחייהם לדרך חדשה ולהגיע להישגים. מדובר בדמויות אשר הוכיחו כי בעזרת אמונה ורצון אפשר לשקם את החיים ולתעל את הקושי להצלחה ועל כן מהוות מודל לחיקוי בקרב בני הנוער.

מרים פרץ ששיכלה את שני בניה סגן אוריאל פרץ ז"ל ורס"ן אלירז פרץ ז"ל במהלך שירותם הצבאי, דיברה בפני חניכות מעגלים וסיפרה להן על סיפורה האישי ועל ההתמודדות האישית שלה עם נפילת בניה ופטירתו של בעלה.במהלך האירוע הייתה פרץ נרגשת מאוד ואמרה לבנות: "כל אחת מכן צריכה להדליק את האור האישי שלה ולהרים אותו לגובה. אשרי העם שאלו בנותיו".

 כ-1500 נערות אשר השתתפו באירוע עמדו והריעו לה ממושכות. 

 בכנס השתתפו מנכ"ל מעגלים אסף וייס, הרב שמואל אליהו רב העיר צפת, מר דוד הדרי סגן ראש עיריית ירושלים, מר ניסן סלומינסקי סגן נשיא מכון לנדר, ד"ר אברהם ליפשיץ ראש מנהל החמ"ד במשרד החינוך ושר החינוך גדעון סער אשר בירך את הבנות.

 שר החינוך גדעון סער בירך את הבנות וציין כי "לכל אחת מכן יש את היכולות להגיע להישגים ולהצליח בחיים אם רק תתנו את המקסימום בכל מה שתעשו ותאמינו בעצמיכן וביכולות שלכן. אני מאחל לכן הצלחה בכל אשר תפנו".

מייד לאחר מכן התקיימה הופעתו של הזמר עמיר בניון. זו השנה השנייה שהזמר מופיע בפני חניכי "מעגלים". הפעילות של "מעגלים" שנועדה לחיזוק והעצמת בני הנוער קרובה מאוד לליבו של הזמר. בצעירותו השתמש בניון בסמים ובעקבות כך שוחרר מהשירות הצבאי. במהלך השנים הצליח בניון לשקם את עצמו ולהגיע להישגים גדולים בתעשיית המוזיקה בישראל. כיום הוא זמר נערץ אשר מהווה מודל לחיקוי בקרב בני הנוער.

הכנס הופק בסיוע האגף לתרבות תורנית בראשותו של מר שמריהו הרמן.