חברה ישראלית עושה סדר בקופונים שלך

מעקב אחרי הקופונים הזמינים היא טרחה רבה מצד המשתמשים בהם. פעמים רבות מפספסים את מועד העסקה ומפסידים כסף. יש פתרון.

דוד לב , כ"ו בתשרי תשע"ב

אלי סוויד
אלי סוויד
יח"צ

קופונים להנחות בעסקים שונים ברחבי הארץ - כמו אלה המסופקים על ידי שרותים כמו גרופון, גרופי, והרבה אחרים - מקיפים אותנו מכל עבר היום. השימוש בקופונים אלו בכלל לא פשוט.

מעקב אחרי הקופונים הזמינים היא טרחה, התאמת הקופונים עם העסקים שעבורם הם מיועדים דורשת עוד הרבה עבודה ואנרגיה - עד כדי כך שמשתמשים, לעתים קרובות, פשוט מוותרים על השימוש בקופון.

הנה פיתרון: במקום לבדוק ולעקב אחרי אתרי הקופנים, אתם פשוט מצלמים את תמונת הלוגו של הממסד בו אתם מתכננים לבצע רכישה. אפליקציה בודקת את הלוגו מול אתרי הקופונים נתונים, ואם יש קופונים זמינים עבור העסק, האפליקציה מורידה אותם באופן אוטומטי לטלפון החכם שלך, לשימוש בו במקום כל זה תודות לחברת סטארט-אפ ישראלית בשם PicAlogo (http://www.picalogo.com )

החברה מציגה את אפליקציית הצ'ק-אין הראשונה המבוססת על קליק אחד בלבד – באמצעות שימוש במצלמת הסמארט-פון. יישום הצ'ק-אין נעשה על ידי צילום לוגו בית העסק ומערכת PicAlogo תעשה אוטומטית צ'ק-אין ברשתות החברתיות כמו פורסקוור, פייסבוק ואחרות. מעבר לכך, משתמשי הקופונים יוכלו לקבל קופונים מבוססי מיקום, גם ללא עשיית צ'ק-אין ברשתות השונות – אלא רק על ידי צילום הלוגו

החברה נוסדה על ידי עמית שרמן, זיו קיטלרו, יעל נתן ואלי סוויד, המכהן כמנכ"ל. סוויד מאמין כי המערכת של PicAlogo מפשטת בצורה דרמטית את כל תהליך הצ'ק אין וניהול קופונים. "האפליקציות הקיימות לא באמת יודעות היכן אתה נמצא, אלא רק את האזור בטווח של מאות מטרים. חיפוש אחר בית העסק הרצוי מעיקה ומעצבנת. המודל שלנו בנוי על צילום לוגו החברה, המופיע על המפיות, שקיות הסוכר ובכל מקום בבית העסק, והמערכת עושה את ההתאמה בין הלוגו לבין אותו בית עסק ברשימה הארוכה," הוא אומר.

סוויד מוסיף ואומר כי התוכנה תאיץ את השימוש בשירותים מבוססי מיקום, כגון קופונים עסקיים ספציפיים, והוסיף כי "זה כל כך פשוט זה יכול אפילו להיות בשימוש על ידי סבתא בסופרמרקט".

למה לבסס את המערכת על צילום הלוגו? "הלוגו של העסק נמצא בכל מקום, החל ממפיות ודרך שקיות סוכר לשלטים בעסק. כשמצלמים את הלוגו האפליקציה מזהה את העסק,עושה את הצ'ק-אין ומספק קופונים זמינים", אומר סוויד. סוויד מדמיין שאנשים - ואפילו הסבתות - יכנסו לסופר, יצלמו את השלט של העסק, ויקבלו הנחות בטלפונים שלהם. עם PicAlogo, קופונים כבר לא טרחה, אלא תענוג!

אפשר להוריד את האפליקציה עבור האייפון מ- http://itunes.apple.com/il/app/picalogo/id458983170?mt=8

 


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il