"נוער הגבעות - העתיד של המדינה"

משה זר גאה בנוער הגבעות אך מתנגד ל"תג מחיר" ואומר "איזה דור עתיד יש לשמאלנים? כמה מהם נשואים, כמה יש להם ילדים?". ראיון.

בני טוקר , ל' בתשרי תשע"ב

טעות יקרה. משה זר
טעות יקרה. משה זר

משה זר מגואלי הקרקעות הגדולים ביהודה ושומרון אומר לערוץ 7 שהיום יותר מתמיד הוא גאה בנוער הגבעות שממשיך לבנות יישובים חדשים ביהודה ושומרון.

"אני גאה בהם שימשיכו לבנות את ארץ ישראל, זו עבודה קשה מאוד, הם עולים ליישובים ללא כבישים, ללא חינוך, ללא מרפאות, בונים בציפורניים יישובונים קטנים שיהפכו בעתיד ליישובים. ככה בדיוק קמה חוות גלעד. ממשפחה אחת שהצטרפו אליה עוד כמה נערים, קם היישוב. ככה גם קמו עוד 54 יישובים".

הוא קורא לנוער הגבעות להתאפק ולא לבצע פעולות תג מחיר, "אני גאה בהם אבל אני מבקש מהם להתאפק. להמשיך לבנות אבל לא לעשות תג מחיר. האמינו לי, אני לא מתון, אבל אני יודע שאין ערך אם עושים פנצ'ר לכמה מכוניות, זה רק מזיק לשם שלכם ויוצר תדמית של אלימות".

זר קובע ומשוכנע שנוער הגבעות הוא העתיד של מדינת ישראל, "אתה רואה את כל אנשי השמאל שמגיעים עם הפלשתינים למסוק הזיתים, אנחנו נלחמים על העתיד שלנו לטובת הדור הבא והם נלחמים בנו. אין להם באמת שום דאגה לעתיד שלנו, הם לא דואגים לדור הבא. תיקח את כל השמאלנים האלה, איזה דור הבא יש להם. יריב אופנהיימר, לא נשוי, אין לו דור הבא. חגית עופרן אולי חכמה אולי יפה אבל אין לה דור עתיד. תבדוק את כל השמאלנים האלה, איזה דור עתיד יש להם, כמה מהם נשואים, כמה יש להם בנים ובנות, לכמה יש נכדים, לכמה כלות וחתנים, אין להם זכות מכל בחינה שהיא, לא לאומית, לא מוסרית ולא ערכית לדבר על העתיד, שישתקו. אצלם אין נוער גבעות, אצלם זה נוער הנרות, נוער הפרחים ונוער הפטריות. דפני ליף שמדברת על העתיד, איזה עתיד יש לה, לא נשואה בלי ילדים, איפה העתיד שלה, יש לה חוצפה לדבר על העתיד".