כמה נעים להיכנס בדתיים - דעה

אל תפסיקו לרגע לתקוף את הפוגעים במעמד הנשים. אם נפסיק לרגע מישהו עלול להחליט שהגיע הזמן לבדוק אם גם אנחנו לא נגועים באותו החטא.

שמעון כהן , ל' בכסלו תשע"ב

יש שלטים ויש שלטים
יש שלטים ויש שלטים
פלאש 90

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על הזלזול בכבוד האישה, למרות שבדרך לאיתור השלט שמורה לנשים לעבור למדרכה השנייה צריך לעבור מתחת לשלטי ענק של פרסומות שממשכנות את גופן של דוגמניות כדי למכור בושם, טלפון סלולארי או מרק עוף.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על הפגיעה במעמד האישה במאמרים מחוכמים ומפולפלים שאותם נכתוב, איך לא, בעיתונים שבעמודים האחוריים שלהם מפרסמים מודעות לממכר נשים, אם לשעה ואם ליותר. סחורה עוברת לסוחר – אישה.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על הקריאות המפחידות שלהם לעבר נשים, אבל אם את אישה שרוצה למחות על כך מומלץ שבדרכך לאולפן הרדיו הקרוב לביתך לא תעברי ליד קבוצות הצעירים על הברזלים, בפתח המועדונים, על חוף הים ובכיכר העיר, כי אלה, אתן יודעות, שורקים, מעליבים, קוראים כינויי גנאי והצעות מגונות.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על הדרת נשים, ולעשות את זה על ידי ארגוני הקרן החדשה, אותה קרן שמממנת כל מי שמוכן לקדם את הקמתה של מדינה פלשתינית שבה יישמרו על כבוד האישה מאחורי רעלות, בורקות, ודרך המקל והשוט.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על הזלזול בנשים, ולעשות את זה עם אותם אנשים שמעודדים את הבדואים בדרום, הבדואים שמאפשרים לנשותיהם לפתח את אישיותן בין הכנת גבינה לקציר שעורים.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים ולתאר אותם כקבוצה אחת שכולה, אבל כולה, תוקפת נשים, מכה נשים ורומסת נשים, והכי כיף לעשות זאת עם הארגונים האלה נגד גזענות.

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על דחיקת הנשים, ולעשות זאת בגיבוי בית המשפט העליון שבו יש כידוע רוב נשי (וגם אם שתי שופטות זה לא רוב, הרי האיכות היא הקובעת, לא?)

כמה טוב שאפשר לתקוף את הדתיים על עוד אירוע של רמיסת נשים, אירוע שעליו נדווח בכתבה הבאה, מיד לאחר הפרסומות שבהן ננסה להבין ביחד מה הקשר בין משקה, בית חדש או מטבח חדש לבין בחורה בבגד ים.

בקיצור, כמה טוב לנו שאנשים טובים מהוגנים ומתקדמים אנחנו, אנשים שאינם מדירים נשים מהזכות הנעלה להיות קישוט וחפץ נעים למראה עבורנו, הגברים, וכמה טוב לנו שאנחנו לא נגועים בטיפטיפה של צביעות.