יירשום פטנט על מכון לב?

עו"ד סנדי קולב, ממובילי רישום הפטנטים בארץ ובעולם, מונה ליו"ר חבר הנאמנים של בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים.

בני משה , א' בטבת תשע"ב

חדר העסקות של מכון לב
חדר העסקות של מכון לב
מכון לב

עו"ד סנדי קולב מונה ליו"ר חבר הנאמנים של בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים (בג"ט) * אישיותו המיוחדת, הכרתו את עולם הטכנולוגיה והחסד מציבים אותו כאישיות המתאימה ביותר לעמוד בראש חבר הנאמנים .

בישיבת חבר הנאמנים של בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים (הידוע לפעמים בשם מכון לב, שמו של מכון אחד במוסד) שהתקיימה השבוע, נבחר פה אחד עו"ד סנפורד קולב (Sandy Colb) ליושב ראש חבר הנאמנים.

במכון לב מספרים כי עו"ד קולב, אשר שמו העברי הוא שלמה יצחק, הינו איש חסד גדול אשר נולד בקליבלנד אוהיו, מייסד המשרדים Sanford T. Colb & Co. ו- IPTechnology Law Firm. עיקר התמחותו בעריכת פטנטים. עו"ד קולב עלה ארצה בשנת 1974 והינו בעל תואר ראשון ותואר שני בפיזיקה.

עו"ד קולב הוא ממובילי רישום הפטנטים בארץ ובעולם. הוא מארגן כל שנה כנס המקבץ את טובי המומחים בפטנטים עפ"י החוק האמריקאי. בארבעה מכוניו (לב, נווה, טל ולוסטיג) מכשירים מהנדסים ואנשי ניהול עסקים ברמה גבוהה. רוב החוקרים בבג"ט עוסקים במחקר יישומי בתחומי הטכנולוגיה העילית ובפיתוחים לתעשייה. בגלל מרכזיות המחקר והפיתוח בבג"ט, היכרותו העמוקה של עו"ד קולב עם תעשיות ההייטק, יחד עם היותו איש חסד ציוני ממדרגה ראשונה, עושים אותו למתאים מאוד לתפקיד יו"ר חבר הנאמנים.

נשיא בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים, פרופ' נח דנא-פיקארד, בירך על ההחלטה ואף ציין ש "בימים אלו של מחאות חברתיות בדרישה לצדק חברתי אני שמח שחבר הנאמנים שלנו בחר אישיות שכולה נתינה ועזרה לזולת בבחינת וחי אחיך עימך, יחד עם היכרות עמוקה בעולם הטכנולוגיה העילית והתעשייה".

עו"ד קולב יחליף את יו"ר חבר הנאמנים היוצא ,ד"ר אריה הכט, לאחר שתי קדנציות מוצלחות.