"השב"כ צריך ליתן את הדין על עלילות הדם"

יו"ר האיחוד הלאומי התייחס להודעה לפיה ערבים הם אלו ששרפו את המסגד בטובא זנגרייא, "על השב"כ, המשטרה, הנשיא ואריה דרעי להתנצל".

חזקי ברוך , כ' בטבת תשע"ב

עובר לועדה. כצל'ה
עובר לועדה. כצל'ה
פלאש 90

יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) התייחס לירי שבוצע אמש לעבר ביתו של צעיר שהצהיר אמש אל מול מצלמות ערוץ 2 כי את שריפת המסגד בכפרו ביצעו אנשים מתוך הכפר ולא יהודים במסגרת 'תג מחיר'.

כצל'ה אמר, "כפי שטענתי בעקשנות לאורך כל הדרך, כל 20 הצתות המסגדים בשלוש השנים האחרונות הן מעשה ידיהם של ערבים אשר כל מטרתם לעורר מדנים ומהומות בין יהודים לערבים ובכך לגרום להסתה נגד העם היהודי, כדי להבאיש את ריחו ולהעכיר את ישראל באומות העולם".

ח"כ כצל'ה הוסיף, "אני שב וקובע כי לא יהודים הם שמבצעים את שריפת המסגדים, כי יהודי לא שורף מסגד אלא דוקא ערבים או אנרכיסטים פעילי שמואל וזו בדיוק הסיבה שעד כה לא נתפס ולו יהודי אחד אשם בהצתת מסגד, כפי שאמנם העיד בעדות רישמית בועדת חוקה בכנסת קצין המודיעין של מחוז ש"י. במשך אלפיים שנה הואשמו יהודים בכל ערב פסח ברציחת ילדי נוצרים שנמצאו שחוטים ומליוני יהודים נטבחו בשל כך במרוצת הדורות. אבל אנו יודעים היום בוודאות כי מעולם לא שחט יהודי ילד נוצרי כדי להשתמש בדמו למצות לפסח".

"מצער מאד שהאמת יצאה לאור דוקא מפיו של תושב טובא אזנגרייא ולא ע"י מחלקות השב"כ שכיוונו את חציהם הטועים דוקא אל האוכלוסיה היהודית. על השב"כ, המשטרה, הנשיא שמעון פרס, אריה דרעי ושאר אנשי השמאל הקיצוני שהכפישו את המתיישבים כ'פורעי חוק' וגינו אותם בגינויי שוא באשמת פעילות 'תג מחיר' שלא היתה ולא נבראה, להתנצל בפומבי על מעשיהם".

"כל אלו צריכים ליתן את הדין על כך שהיו למעשה שותפים לעלילות הדם כנגד מדינת ישראל והעם היהודי כולו ועליהם לשאת באחריות לכך שיהודים רבים הורחקו ממשפחותיהם ונעצרו לשבועות רבים באשמות שוא".