נתניהו על פרשת אשל: נמתין לבדיקה בסבלנות

גורם בלשכת ראש הממשלה: נתן אשל, צבי האוזר ויועז הנדל שוחחו ביניהם בישיבת הצוות אחר-הצהריים ולא היה ביניהם נתק.

בן שאול , ב' בשבט תשע"ב

נתן אשל
נתן אשל
צילום: פלאש 90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס היום (חמישי) לראשונה להסתבכות המביכה של ראש הסגל שלו.

במהלך ישיבת צוות שהתקיימה היום אחר הצהרים ובה השתתפו ראש הסגל נתן אשל, מזכיר הממשלה צבי האוזר, ראש מערך ההסברה יועז הנדל ויתר בכירי הלשכה אמר נתניהו: "יש בדיקה ואנחנו נמתין בסבלנות לסיומה. אנחנו עמוסים באתגרים גדולים וממשיכים בעבודה עליהם כרגיל".

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי האווירה בישיבת הצוות לא הייתה שונה מהרגיל. היא עסקה בעיקר בנושאים שיעלו בישיבת הממשלה ביום ראשון. אשל, האוזר והנדל שוחחו ביניהם ולא היה ביניהם נתק. כולם התייחסו לנושאים שעלו וכל אחד נתן את ההבהרות שלו. גורמים שהשתתפו בשיחה סיפרו כי היו חילופי דברים מקצועיים בין אשל ובין האוזר והנדל, בנוגע לנושאים שיעלו בישיבת הממשלה הקרובה.

ידידו של ראש לשכת ראש הממשלה התייחס היום בשיחה עם ערוץ 7 לפרשה. לדבריו, מדובר ב"עלילת דם מרושעת מצד "חבריו" ששופכים את דמו. לטענתו מי שאחראי לפרשה הוא ראש מערך ההסברה, ד"ר יועז הנדל, שפועל ממניעים לא כשרים.

על נתן אשל אמר "האיש כל כך טוב לב ומסיייע לאנשים רבים ולא מגיע לו. כיצד יכול להיות שהוא חיטט בצילומים אינטימים של עובדת חרדית בלשכה? איך עובדת חרדית מחזיקה צילומים כאלה בסלולארי", שאל, "זו רשעות והצדק ייצא לאור".