מיכאל פואה: פייגלין הכפיל את כוחו

בהשוואה לבחירות הקודמות, גדל מספר התומכים במשה פייגלין. מיכאל פואה קובע שפייגלין הצליח לחדור לתודעת תומכי הליכוד בכל רחבי הארץ.

בני טוקר , ט' בשבט תשע"ב

משה פייגלין
משה פייגלין
צילום: פלאש 90

מיכאל פואה, ממטהו של משה פייגלין, אומר ל'ערוץ 7' כי הם מתקשים להבין, לאן נעלמו מאות קולות של פייגלין שנספרו על ידי המשקיפים.

"אנחנו נבדוק האם התוצאות הם אכן אמיתיות, ולכן דרשנו לקבל את הפרוטוקולים. לצערי קיים פעם גדול בין התוצאות שנמסרו לנו על ידי המשקיפים לבין התוצאות שהתפרסמו. כך לדוגמא, בבית שמש קיים פער של יותר ממאה קולות פחות לפייגלין, זה דבר תמוה. ייתכן שהייתה טעות אנוש, ולכן  אנחנו דורשים לקבל את הפרוטוקולים המדויקים".

לטענתו, מזכירות הליכוד עד כה סירבה לאפשר להם לראות את הפילוח המדוייק של הקלפיות. "דרשנו לקבל פרוט תוצאות על פי קלפיות, אך עד כה לא קיבלנו. כל עוד לא נקבל את הפרוט לפי הקלפיות לא נוכל לבדוק את התוצאות. בשלב הזה אנחנו לא מקבלים את התוצאות ודורשים לקבל את המידע, יש לנו חשש שנעשו שינויים בתוצאות האמת".

פואה אומר שהתוצאות משקפות את הכפלת כוחו של פייגלין. "הכפלנו את כוחנו. רק בבחירות הקודמות הצביעו לפייגלין 8770 והפעם לפי התוצאות 14660.עד היום ניסו לצייר את פייגלין כמתנחל, אבל התוצאות מגחכות את הטענה. רק 3000 הצביעו מעבר לקו הירוק, כל השאר הם מחיפה, קריית שמונה, מעלות, באר שבע ומכל רחבי הארץ".