"שמחים שבייניש הצטרפה לקוראי א"י שלנו"

עורך "ארץ ישראל שלנו" מתייחס בראיון לערוץ 7 לפרסומים בכלי התקשורת מפיה של נשיאת בית המשפט העליון דורית בייניש נגד עלוני השבת.

חזקי ברוך , י"ד בשבט תשע"ב

 השופטת בייניש
השופטת בייניש
פלאש 90

שי גפן על בייניש


עורך "ארץ ישראל שלנו" שי גפן מתייחס בראיון לערוץ 7 לפרסומים אמש בכלי התקשורת מפיה של נשיאת בית המשפט העליון, דורית בייניש, נגד עלוני השבת שלדברי הנשיאה בייניש מסיתים נגד בתי המשפט. העלון ארץ ישראל שלנו מוביל את הביקורת נגד הנשיאה בייניש.

בשיחה לערוץ 7 אומר שי גפן "אני שמח לשמוע שבייניש הצטרפה למועדון קוראי ארץ ישראל שלנו. מדהים לשמוע שכל תחלואי בית המשפט העליון זה בגלל ה"הסתה" של עלון ארץ ישראל שלנו. האם גם ההתנגדות של פרופ' פרידמן, וטובי המשפטנים לדרכה של בייניש וברק קשור לעלוני השבת. האם גם השופט גרוניס מושפע מעלון ארץ ישראל שלנו?", שואל שי גפן.

"לעצם העניין בייניש שבחרה להפוך את בית המשפט העליון למפלגה פוליטית שמזדהה עם השמאל הקיצוני, הביקורת עליה בדיוק כמו על כל מפלגה פוליטית. בייניש בהיותה נשיאה נפגשה עם אנשי הקרן החדשה לישראל וקרן פורד ודאגה להם לתרומת ענק. כאשר פרסמנו את התחקיר טענה בייניש שהיא נפגשת עם כל גווני הקשת הפוליטית. רק מעניין שלא מצאנו בלוז שלה פגישות עם אנשי ימין", אומר גפן.

"מי שבחר להפוך את בית המשפט העליון למפלגה שמושתת על שנאת דתיים ומתנחלים שלא יבוא בטענות שתוקפים אותו. ושלא יילל שרמת האימון ירדה פלאים", אמר.