נורבגיה: הנבחרת לא תגיע כי ישראל מסוכנת

רשויות הביטחון בנורבגיה הגדירו את ישראל כמקום מסוכן ונבחרת הקליעה ביטלה את בואה למחנה אימונים בישראל. נבחרת רוסיה לא מבטלת.

שמעו כהן , כ"ה בשבט תשע"ב

ישראל מסוכנת
ישראל מסוכנת
צילום: פלאש 90
רשויות הביטחון בנורבגיה קבעו שישראל היא מקום מסוכן ונבחרת נורבגיה בקליעה ביטלה את בואה לישראל בחודש הבא. על דבר ההחלטה שיגר איגוד הקליעה הנורבגי הודעה בסוף השבוע שעבר להתאחדות הקליעה בישראל.

מחנה האימונים המדובר אמור היה להיערך בראשית חודש מרץ במטווח האולימפי בהרצליה.

בהודעה שנשלחה להתאחדות הישראלית לא הסבירו הנורבגים את סיבת הביטול. הנורבגים היו אמורים לקיים בישראל מחנה אימונים משותף יחד עם נבחרת רוסיה והנבחרת הישראלית, כל התיאומים כבר נעשו והודעת הביטול הלא מוסברת הפתיעה מאד.

מנכ"ל התאחדות הקליעה, יאיר דוידוביץ', שנמצא באליפות אירופה בפינלנד, נפגש עם ראש המשלחת הנורבגית וזה הסביר לו שסיבת הביטול היא הוראה מרשויות הביטחון בנורבגיה שקבעו שישראל היא מקום מסוכן מבחינה ביטחונית ולכן הם אוסרים על הנבחרת להגיע לארץ.

בניגוד לנורבגים הנבחרת הרוסית הודיעה לדוידוביץ' שאין שינוי בתוכניות שלה והיא תגיע לישראל עם סגל רחב של 45 קלעים בהם כל הקלעים הצפויים לייצג את רוסיה בקיץ במשחקים האולימפיים בלונדון. הנבחרת הרוסית תקיים בישראל מחנה אימונים של שלושה שבועות.