"לקחו עד מדינה מפוקפק כדי להפליל אדם צדיק"

ח"כ ניסים זאב מברך את השר לשעבר הרב שלמה בניזרי שהשתחרר היום מהכלא, לדבריו העוול שנעשה כלפי בניזרי, זועק לשמיים.

בני טוקר , ז' באדר תשע"ב

בניזרי משתחרר
בניזרי משתחרר
פלאש 90

ח"כ ניסים זאב מברך את חברו, השר לשעבר הרב שלמה בניזרי, עם שחרורו מהכלא. בראיון לערוץ 7 הוא טוען שנעשה לבניזרי עוול נורא. "השופט אדמונד לוי, ששילש את עונשו עשה לו עוול נוראי. העד שהעיד שם היה מפוקפק ובית המשפט קיבל את עדותו. ואח"כ עוד שואלים מדוע אין אמון במערכת, שהשופטים יתנו את התשובה. לקחו כאן עד מפוקפק, עבריין שניקו לו את כל העבירות כדי להפליל אדם צדיק כמו בניזרי".

ח"כ זאב קורא להקים במדינת ישראל בית משפט שיתבסס על חבר מושבעים. "מה שקרה לרב בניזרי זו דוגמא לעוול. לקחו אדם דגול שעשה כל כך הרבה למען מדינת ישראל והחליטו להתנקם בו. זה הזמן להקים קול זעקה בציבור. הגיע הזמן שבמדינת ישראל יהיה חבר מושבעים כמו שיש בכל מדינה דמוקרטית. רק במדינת ישראל השאירו את הכוח בידיים של השופטים בלבד. צריכים לשנות אצלנו את החוקה בצורה  מהותית".

ח"כ ניסים זאב טוען היו אנשים שרצו  לשבור את בניזרי אבל הם לא הצליחו. "כולנו ראינו את הכאב של המשפחה שלו, רצו לרסק אותו ואת משפחתו. אבל הוא המשיך לתת לאחרים, ומסר 900 שיעורים בבית הכלא. זה מתאים לו, זה ראוי לו. הוא אדם שכל כולו תורה, חסד, קודש ועזרה לזולת. צריכים להפיק את הלקחים מהפרשה הזאת ולהמשיך הלאה. הרב בניזרי הוא בשר מבשרנו, אדם שתרם כל כך הרבה ואנחנו מקווים שדווקא בימים האלה הקב"ה יהפוך את הצרות שלנו לשמחות ושנצא  מאפלה לאורה".